„Eurovizijos“ žiūrovus sužavėjusi alytiškė Martyna Jezepčikaitė: „Maniau, šią sceną matysiu tik per TV“

Atlikėja Martyna Jezepčikaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-21 19:03
„Pasiūlymą dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje gavau per savo 18-ąjį gimtadienį ir nė kiek nedvejodama sutikau – manau, kad tokios galimybės nesimėto, o dainavimas ir scena yra tai, kas mane traukė visada“, – Žmonės.lt sako lapkritį pilnametystės sulaukusi atlikėja Martyna Jezepčikaitė. Neseniai įvykusioje pirmojoje „Eurovizijos“ atrankoje mergina sulaukė daugiausiai žiūrovų balsų, o susumavus žiūrovų ir komisijos balus pateko į trečiąją vietą. Kas ši žavi mergina, jau spėjusi pelnyti nemažai simpatijų?

Alytiškė Martyna Jezepčikaitė mokosi dvyliktoje klasėje ir kukliai prisipažįsta, kad šiuo metu dainavimas atima daugiausiai jos laiko, nors mokykloje – pats darbymetis.

„Visą gyvenimą norėjau dainuoti, tad tiesiog negaliu kitaip – skiriu tam didžiąją dalį savo laiko. Ilgai svarsčiau, ką reikės daryti po mokyklos ir šiai dienai matau du kelius: arba visiškai panirsiu į muziką, arba studijuosiu mados dizainą“, – planus vardija Martyna, prasitarusi, kad kaip besusiklostytų aplinkybės, dainavimo ji apleisti nenorėtų.

Televizijos žiūrovai gali pagalvoti, kad ši drąsi garbanė jiems jau kažkur matyta – iš tiesų  2019-aisiais Martyna jėgas išbandė muzikiniame šou „X Faktorius“, kuriame iškovojo antrąją vietą.

„Kelionė iki antros vietos buvo beprotiškai sunki, be galo daug dirbau ir atidaviau visą save. Dabar, dalyvaudama „Eurovizijos“ atrankoje, vėl prisiminiau, kiek juodo darbo reikia įdėti, jeigu nori gerai pasirodyti. Bet man patinka suktis šioje srityje, todėl esu dėkinga už galimybę“, – sako Žmonės.lt kalbinta Martyna.

Daina „Thank You Very Much“, su kuria atlikėja dalyvauja nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, sukurta Vokietijos prodiuserių, o su jos tekstą parašiusia mergina Martyna sako bendravusi asmeniškai, nes norėjo geriau suprasti jos prasmę ir skleidžiamą žinutę.

„Mudvi kalbėjomės, ką ji norėjo šiuo kūriniu pasakyti – juk norint įtikinamai sudainuoti dainą, įsijausti į ją, privalai pasigilinti į tokius ir panašius niuansus.  Daina pasakoja nelaimingų santykių istoriją, kurią žmogus išgyvena labai skaudžiai“, – sako atlikėja, prisipažinusi, kad kūrinį „įsimylėjo“ pamažu, nes pačioje pradžioje dėl jo lyg ir kirbėjo šiek tiek abejonių.

„Ji man tapo sava, ir nors tai nėra mano kurti žodžiai bei muzika, jaučiu, kad galiausiai atsirado stiprus ryšys, visiškai šimtu procentų ją prisijaukinau“, – šypteli mergina.

Galimybę su šiuo kūriniu pasirodyti didžiojoje scenoje mergina vadina svajonės pildymusi ir tikisi, kad ji ir toliau bus palankiai vertinama žiūrovų bei komisijos. Na, o kol kas sako kiekvieną su tuo susijusią pamoką ir patirtį tiesiog godžiai gaudanti.

„Labai džiaugiuosi šia galimybe, stebiuosi, kaip viskas vyksta, stengiuosi viską susikrauti sau į patirties bagažą. Visada „Euroviziją“ stebėdavau ekrane ir, rodos, tik pasvajoti galėjau apie galimybę atsidurti atrankos scenoje. Vis dėlto atsidūriau ir dėl to esu labai laiminga – tai man yra labai didelis žingsnis svajonės link“, – atvirauja Martyna.

Martyna Jezepčikaitė / D.Umbraso / LRT nuotr.
Martyna Jezepčikaitė / D.Umbraso / LRT nuotr.

Didžiausias palaikymas – šeimos ir alytiškių

Alytuje gyvenanti mergina tampa vis dažnesniu svečiu sostinėje – ir dėl prasidėjusios „Eurovizijos“ atrankos, ir dėl galbūt čia būsiančių jos studijų.

„Alytus yra mano širdies miestas ir visada toks išliks, tačiau galvojant apie ateitį, studijas, jau imu pratintis prie Vilniaus. Labai tikiuosi čia rasti daugiau pažinčių ir galimybių, visgi miestas didesnis, tuo pačiu ir muzikinių galimybių, manau, daugiau“, – svarsto ji.

Martyna atvira – be šeimos palaikymo jaunam žmogui būtų kur kas sudėtingiau siekti savo svajonių, tad ji labai džiaugiasi, kad to niekada nepristinga.

„Artimieji mane labai palaiko – be jų turbūt net nebūčiau atsidūrusi scenoje. Kai man būna sunku ir visko per daug, jie visada padeda, puikiai mane jaučia ir supranta“, – gražių žodžių negaili mergina.

Juos adresuoja ir gimtojo miesto žmonėms: „Alytiškiai yra puikūs žmonės ir visada palaiko savo kraštiečius. Manau, jie už mane labai nuoširdžiai balsavo, nes sulaukiau daug palaikančių žinučių, jų buvo netgi iš užsienio. Esu maloniai nustebinta, kad tiek žmonių pastebėjo, pasidalijo patarimais ateičiai, išreiškė palaikymą – tai tik darkart įrodo, kad einu teisingu keliu“, – sako atlikėja.

Martyna Jezepčikaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Martyna Jezepčikaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Paklausta, kokį tikslą turi dalyvaudama „Eurovizijos“ atrankoje, Martyna šypteli, kad savęs neprogramuoja tik pergalėms – šiai dienai ji pergale jau vadina galimybę bandyti ir krautis žinias ateičiai.

„Po „X Faktoriaus“ supratau, kad tokie šou ar atrankos yra didelė galimybė, kurią reikia maksimaliai išnaudoti, imti viską, ką duoda, kiekvieną akimirką mokytis, tobulėti. Visa tai renkuosi į savo patirties bagažą, stengdamasi per daug negalvoti, kaip man seksis su įvertinimais ir pripažinimais. Žinoma, tai nereiškia, kad nenorėčiau papulti į tolimesnius etapus ir puikiai pasirodyti – jeigu to nenorėčiau, tuomet išvis nebūtų prasmės kažko imtis“, – šypsosi M.Jezepčikaitė.

Naujausi straipsniai