„Eurovizijos“ scenoje pasirodė ne „Kalush Orchestra“ narys: paaiškėjo Žmogaus-kilimo tapatybė

2022-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtojai ukrainiečiai „Kalush Orchestra“ / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Po stulbinančios ukrainiečių „Kalush Orchestra“ pergalės „Eurovizijoje“, dėmesys grupei neslūgsta. Grupės gerbėjai ne tik domisi smulkiausiomis atlikėjų gyvenimo detalėmis, bet ir siekia sužinoti, kaip atrodo po originalia kauke besislepiantis šokėjas, pramintas Žmogumi-kilimu. Pagaliau paaiškėjo „Eurovizijoje“ sužibėjusio šokėjo tapatybė.

Kaip skelbia unian.net, po įspūdingo „Kalush Orchestra“ pasirodymo „Eurovizijoje“ daugelio dėmesį prikaustė pagrindinis grupės vokalistas Olehas Psiukas ir sopilka grojantis Timofėjus Muzyčiukas.

Vis dėlto ne mažiau dėmesio sulaukė ir paslaptingiausiu grupės nariu jau tituluotas šokėjas KilimMan, besislepiantis po labai originalia kauke, primenančia kilimą. Dėl savo įvaizdžio puikus grupės šokėjas net pramintas „Žmogumi-kilimu“.

Unian.net atskleidžia, kad „Eurovizijos“ scenoje suspindėjęs ukrainietis šokėjas – Vladas Kuročka.

23 metų V.Kuročka yra kilęs iš Kolomijos, esančios Ivano-Frankivsko srityje. Vaikinas nuo pat mažens šoka breiką. Šokio meno vėliau mokėsi ir Kolomos pedagoginiame profesiniame koledže, kur įgijo choreografo specialybę. 

2018 metais V.Kuročka nugalėjo konkurse „De La Foame La Faima“ Brašove, Rumunijoje.

2022-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtojai ukrainiečiai „Kalush Orchestra“ / Scanpix nuotr.

Tiesa, būtina paminėti tai, kad V.Kuročka nėra tikrasis grupės „Kalush Orchestra“ narys. 23-ejų vaikinas „Eurovizijoje“ pakeitė tikrąjį „Žmogų-kilimą“, kuris į konkursą negalėjo išvykti – dėl karo padėties nuolatinis grupės narys nebuvo išleistas iš Ukrainos.

Teigiama, kas vyras yra prisijungęs prie Ukrainos krašto apsaugos pajėgų.  

„Eurovizijos“ nugalėtojai ukrainiečiai „Kalush Orchestra“ (22 nuotr.)
+16
Skaitykite daugiau