„Eurovizijos“ rengėjai nenuginčyjami: atmetė prašymą kitąmet skambėti šiųmetinėms dainoms

„The Roop“/ Pauliaus Peleckio „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-07 15:47
„Euroviziją“ rengianti Europos transliuotojų sąjunga (EBU) nuspendė neleisti kitų metų konkurse skambėti šių metų eurovizinėms dainoms.

Europos transliuotų sąjunga skelbia, kad  kitais metais „Eurovizijoje“ galės skambėti tik nauji kūriniai, kurie pristatyti ar atlikti ne anksčiau nei šių metų rugsėjo 1 dieną.

„The Roop“ nariai prisidėjo prie konkursinių dainų kūrėjų prašymo persvarstyti anksčiau paskelbtą EBU sprendimą ir leisti kitais metais skambėti šių metų kūriniams.

Kovo 31 d. savo verdiktą dėl grupės „The Roop“ dalyvavimo kitų metų nacionalinėje atrankoje į „Euroviziją“ paskelbė ir LRT. Grupei bus iš karto rezervuota vieta finale.

 

Grupė „The Roop“ nacionalinėje atrankoje į „Euroviziją“/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Grupė „The Roop“ nacionalinėje atrankoje į „Euroviziją“/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Ieškojome sprendimo, kaip neatimti iš jų šios galimybės ir kartu nenubraukti „The Roop“ įdirbio. Dėl to priėmėme kiek nestandartinį sprendimą – rengsime naują nacionalinę atranką, o „The Roop“ skirsime vietą pasirodyti jau pačiame jos finale“, – pranešime teigė LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas.

Grupei taip pat bus perduota beveik 20,3 tūkst. eurų, gautų šių metų nacionalinės atrankos metu už skambučiais ir žinutėmis žiūrovų atiduotus balsus. Grupė „The Roop“ šiemet laimėjo nacionalinę atranką ir gegužę turėjo šaliai atstovauti Nyderlanduose turėjusiame vykti „Eurovizijos“ dainų konkurse, tačiau dėl koronaviruso grėsmės konkursas buvo atšauktas.

„The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius anksčiau paviešintame pranešime teigė dar nežinantis, ar dalyvaus kitų metų atrankoje. 

Naujausi straipsniai