„Eurovizijos“ pusfinaliui besiruošianti atlikėja Cheri pristato naujo formato vaizdo klipą „Again“

Cheri / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-05 10:38
Prieš kelias savaites „Eurovizijos“ scenoje pasirodžiusi viena ryškiausių moteriško repo atlikėjų Lietuvoje, dainininkė ir kūrėja Cheri, šiuo metu ruošiasi konkurso pusfinaliui bei pristato naujo formato vaizdo klipą „Again“. Vertikalaus formato vaizdo klipas pritaikytas patogiam žiūrėjimui mobiliaisiais įrenginiais, žiūrovus interaktyviai įtraukia į besikeičiantį kameros rakursą.

Kaip pasakoja atlikėja Cheri, daina „Again“ gimė iš nusivylimo meile ir tikėjimo ja vienu metu. „Kai esi įsimylėjęs, esi linkęs viską idealizuoti, todėl dažnai pasimeti tarp realybės ir iliuzijos. Karštai mylint, sunku pripažinti, jog ne viskas yra tobula, o bijodami skausmo mes pasirenkame tikėti ir sąmoningai užsimerkiame prieš trūkumus. 

„Again” – tai daina apie ciklą, „užburtą“ ratą, apie tai, kad viskas kartojasi vėl ir vėl” – teigia atlikėja. Ši dainos žinutė atsispindi ir naujajame vaizdo klipe, kuriame dominuoja besisukantis kameros judesys. Dainą dar 2016 m. parašė pati atlikėja, o vėliau, prie galutinės kūrinio versijos prisidėjo prodiuseris Vaiperis (Vaiper Vitalij), muzikantai Jonas Drema, Giedrius Nakas, Paulius Vaicekauskas ir kt. scenos profesionalai.

Paklausta kas pastūmėjo dalyvauti Eurovizijos atrankose, atlikėja Cheri atvira: „Tiesą pasakius, pirma mintis šovė praėjusį rudenį, sukūrus lengvą, pop stiliaus dainą lietuvių kalba. Pamaniau, jog ji puikiai tiktų Eurovizijai, tačiau, likus kelioms savaitėmis iki paraiškų priėmimo pabaigos, prodiuseris pasiūlė dalyvauti atrankoje su daina „Again”, nes ją parašiau negalvodama apie konkursą ar pergalę, o vedama tyros ir nesuvaidintos emocijos. Su šia idėja ir ateinu į „Euroviziją” – priminti klausytojui, kad tai dainos konkursas. Daug dirbu ir susitelkiu ties dainos bei pasirodymo kokybe, o visa kita jau komisijos ir žiūrovų rankose”.

Anksčiau Cherry On Top vardu besivadinusi atlikėja 2012-aisiais sužavėjo internetą klasikinio hiphopo skambesio daina „One Love“. 2017 m. ji išleido singlą „Highlight“, įrašytą kartu su atlikėju Free Finga, o 2018 m. pristatė penkias R&B/Soul stiliaus kompozicijas sudariusį albumą „Britney“. Atlikėjos Cheri dainą „Again“ dar kartą išgirsti galėsite šį šeštadienį, Eurovizijos atrankų pusfinalyje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai