„Eurovizijos“ pokštai: Leono Somovo komentaras pralinksmino Ramūną Zilnį

Trečiosios „Eurovizijos“ laidos filmavimo akimirka/Pauliaus Peleckio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sausio 16 dieną LRT studijoje vyko jau trečiasis atrankos į didžiąją „Euroviziją“ filmavimas. Kūrinius atliko trylika atlikėjų bei grupių, iš kurių savo dainas pristatė ir Lietuvos publikai puikiai pažįstami veidai.

„Eurovizijos“ atrankos laidos filmavime pirmą kartą savo kūrinį atliko Monika Marija ir Erica bei Jurgis Didžiuliai, kurie dar ryte tęsėjo pažadą ir išleido singlą „SING“ . Būtent su šiuo kūriniu jie bando užkariauti visų žiūrovų ir kompetentingų profesionalų širdis. Beje, komisija šį kartą – vyriška: muzikos prodiuseris Leonas Somovas, muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys, aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis.

Iš visų trylikos dalyvių į sceną šiandien pirmieji žengė grupė „Laimingu būti lengva“ su daina „Pasaulio vidury“.

Trečiosios „Eurovizijos“ laidos filmavimo akimirka/Pauliaus Peleckio nuotr.
Trečiosios „Eurovizijos“ laidos filmavimo akimirka/Pauliaus Peleckio nuotr.

„Smagu, kad tekstas – lietuviškas, bet kodėl taip nedrąsiai dainuojate?“ – teiravosi Leonas Somovas, vaikinams baigus savo pasirodymą. Muzikos prodiuseriui jų numeryje stigo veržlumo ir tvirtumo scenoje, bet Ramūnas Zilnys tuojau pat į viską pažiūrėjo iš kitos pusės.

„Nežinau, kas juokingiau, ar grupės pasirodymas ar Leono Somovo rimtas komentaras.“ – šypsojosi Ramūnas.

Ši daina bei jos atlikimas jam iš karto pasirodė tarsi pokštas. Komisijos narys svarstė, ar tik vaikinai nebus su kuo susilažinę, jog uždainuos šį vakarą.

Iš tiesų, nedrąsiai dainuodami apie merginą Izabelę grupės nariai prajuokino ne vieną. R. Zilnys net palinkėjo jiems, jei iš tiesų tokia Izabelė egzistuoja, su ja susisiekti ir pranešti apie šį vakarą.

Grupė iki šio pasirodymo Lietuvos melomanams – mažai žinoma, tačiau po tokio savo dainos atlikimo, kaip sakė laidos vedėjai, kas ten žino – „Youtube“ jų pasirodymas tikriausiai surinks ne vieną peržiūrą.

Šį vakarą tai nebuvo vienintelis pokštas. Grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ su daina „Mažulė“ sulaukė didžiulių publikos ovacijų. Žodis „mažulė“ jų kūrinyje turėjo įvairių konotacijų. Iš pradžių buvo galima galvoti, kad atlikėjai dainuos apie moterį, tačiau sprendžiant iš jų judesių scenoje, kai jau atliko kūrinį, ir vėlesnių žodžių – vaikinai dainavo apie automobilį.

„Vyrai, come on, 10 balų!” – po pasirodymo sušuko Vytautas Rumšas jaunesnysis.

Ramūnui grupės šokis priminė lietuvišką „Gangnam style“ versiją.

Trečiosios „Eurovizijos“ atrankos laidos filmavimas (90 nuotr.)
+84
Skaitykite daugiau