„Eurovizijos“ organizatoriai: „Italijos atstovas atliks narkotikų testą“

„Eurovizijos“ nugalėtoja Italijos grupė „Måneskin“ / Andreso Puttingo EBU nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-23 18:04
Netylant audroms, užvirusioms po vakarykščio „Eurovizijos“ konkurso, kur nugalėjusios grupės „Måneskin“ narys buvo apkaltintas neva vartojęs narkotines medžiagas, pranešimą išplatino Europos transliuotojų sąjunga (EBU). Damiano Davidas savanoriškai atliks narkotikų testą.

EBU pranešė, kad grupės vokalistas Damiano Davidas pats panoro pasidaryti narkotikų testą ir įrodyti pasauliui, jog nemeluoja – vaikinas kokaino konkurso metu nevartojo.

Organizatoriai informavo visuomenę, jog „Damiano noriai atliks testą, kai tik sugrįš namo į Italiją“.

Pranešime taip pat parašyta, jog grupė pergyvena ir liūdi dėl internete pasirodžiusių melagienų neva finalo metu galvą prie stalo palenkęs italas uostė kokainą.

EBU teigimu, pats Damiano nekantrauja išsklaidyti visas abejones.

Žmonės.lt primena, jog iškart po pergalės „Måneskin“ ėmė vyti bet kokias kalbas šalin ir per spaudos konferenciją teigė esantys prieš narkotikus.

„Nevartoju narkotikų, prašyčiau. Jokio kokaino“, – teigė Damiano.

Vėliau grupė dar kartą išsakė savo poziciją ir atrėmė kritiką neva į sceną ėjo apsvaigę.

„Tikrai šokiruoja kai kurių žmonių kalbos, kad Damiano vartojo narkotikus. Mes esame prieš narkotikus ir niekuomet nevartojome kokaino. Esame pasiryžę atlikti testus, nes neturime ko slėpti. 

Čia mes atvykome tam, kad grotume savo muziką. Labai dėkojame visiems už palaikymą. Džiaugiamės savo pergale „Eurovizijoje“. Rokenrolas niekada nemirs. Mylime jus“, – savo poziciją gerbėjams išsakė grupė „Måneskin“.

Naujausi straipsniai