„Eurovizijos“ nugalėtoja ukrainietė Ruslana Vilniuje kvies uždegti vienybės laužą

Ruslana / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ukrainos atlikėja Ruslana Lyžičko, 2004 m. išgarsėjusi po pergalės „Eurovizijos“ konkurse, šeštadienį, rugpjūčio 23 d. atvyksta į Vilnių pasveikinti Lietuvos, Latvijos ir Estijos su Baltijos kelio 25-mečiu. LRT, minėdama šią sukaktį, kartu su viešnia kvies susikibti rankomis ir uždegti vienybės laužą kaip solidarumo su Ukraina ženklą.

Šeštadieni, 19.30 val., dalyvaudama LRT rengiamame šventei skirtame koncerte „Koks aš ir tu, tokia ir Lietuva“ atlikėja taps gražios akcijos ambasadore. Ruslana kvies susikibti rankomis ir taip simboliškai paminėti Ukrainos nepriklausomybės dienos išvakares.

„Rugpjūčio 23 d. jūs minite Baltijos kelio 25-metį, rugpjūčio 24-ąją Ukraina mini nepriklausomybės dieną – 23-eji metai, kai esame laisvi nuo Sovietų Sąjungos. Šeštadienį aš būsiu su jumis ir kviesiu visus uždegti vienybės laužą kaip solidarumo su Ukraina ženklą“, – sako žinoma Ukrainos atlikėja ir pilietinė aktyvistė.

Vidurnaktį iš šeštadienio į sekmadienį Ruslana ir LRT kviečia solidarizuotis su Ukraina ir susirinkti į Katedros aikštę bei uždegti vienybės laužą su Ukraina kaip dviejų šalių šventės ir draugystės simbolį.

Ruslana Lyžičko / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau