„Eurovizijos“ nugalėtoja Lena Meyer-Landrut sieks karjeros filmavimo aikštelėje

Lena Meyer-Landrut
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-30 09:00
Vokietė Lena Meyer-Landrut (28) tais pačiais 2010 metais laimėjo „Euroviziją“ ir išlaikė abitūros egzaminą. Ir, regis, tik praėjus devyneriems metams jaunoji vokietė suprato, ką iš tikrųjų nori veikti gyvenime.

Negali sakyti, kad tuos metus ji nieko nedarė: koncertavo, įrašė penkis albumus – naujausias „Only Love, L“, išleistas balandį, pasiekė antrąsias topų pozicijas gimtojoje Vokietijoje, garsino animacijos filmus, kaip mokytoja ir vertinimo komisijos narė dalyvavo talentų šou, tapo instagramo žvaigžde – jos paskyrą seka 2,8 milijono žmonių, dirbo modeliu, net išleido savo drabužių kolekciją. O kai neseniai debiutavo Kanų kino festivalyje, abejonių dėl Lenos ambicijų neliko. Paprastai kaip liūtė sauganti nuo spaudos asmeninį gyvenimą, jauna moteris davė kelis interviu ir prisipažino sieksianti karjeros filmavimo aikštelėje.

„Aktorės darbas seniai vilioja. Nedrįsau žengti lemiamo žingsnio, nes žinau, kad į mane žvelgia pernelyg daug kritiškų akių“, – sakė Lena leidiniui „Gala“. Ir pridūrė lankanti meistriškumo pamokas, tačiau įdomaus, tinkamo pasiūlymo dar nesulaukė: jis ateis, kai bus lemta.

Dainininkė turi darbo prieš kameras patirties – vaizdo klipai, televizijos laidos, populiaraus televizijos šou „Late Night Berlin“ epizodas, nedideli vaidmenys serialuose. Žinoma, didžiajam kinui ar rimtam televizijos pasiūlymui reikia daugiau. Tačiau jaunos moters gerbėjai neabejoja, kad jai pasiseks, – sėkmė dar nė karto nenusigręžė nuo jų numylėtinės. Galbūt ir šįkart ilgai laukti nereikės.

Ištikimi sekėjai gali būti ir griežti: birželio pradžioje instagrame pasirodžiusi pusnuogės Lenos nuotrauka (nūdienos vertinimu, gana santūri – plačiais džinsais mūvinti dainininkė stovi ant palangės, prisidengusi krūtinę rankomis) sulaukė ne tik pagiriamųjų žodžių, bet ir standartinių priekaištų – negi uždirbanti per mažai pinigų, kad turėtų štai taip pozuoti. Atrodo, kai kas negali susitaikyti su mintimi, kad devyniolikmetė, tapusi antrąja vokiete „Eurovizijos“ nugalėtoja, pagaliau suaugo ir gyvena kaip nori: bet kokia seksualesnė jos nuotrauka ar vaizdo klipas neišvengiamai suerzina dalį auditorijos. 

Naujausi straipsniai