Eurovizijos mados renginyje Vienoje Lietuvai atstovaus Laura Dailidėnienė

Laura Dailidėnienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-27 11:19
Gegužę Austrijos sostinėje Vienoje vyksiančiam Eurovizijos dainų konkursui ruošiasi ne tik atlikėjai ir jų komandos. Konkurso atidarymo proga čia vyks ir mados dizaino renginys „Fashion For Europe“. Lietuvai jame atstovaus drabužių dizainerė Laura Dailidėnienė.

Lietuviško prekės ženklo „Daili“ kolekciją gegužės 18-osios vakarą išvys tūkstančiai Vienos miesto rotušės aikštėje susirinksiančių žiūrovų. Laura Dailidėnienė pasirodys kartu su 13 kitų Eurovizijos šalių mados atstovais. Savo kūrybą demonstruos tokie garsūs dizaineriai, kaip Lena Hoschek (Austrija), Ivana Helsinki (Suomija), Michael Michalsky (Vokietija) ir kiti. 

Dizainerė Laura Dailidėnienė į Vieną veš specialiai sukurtą 2015 pavasario/vasaros drabužių kolekciją „Vilnius Cityscape”, skirtą  šiuolaikiškai moteriai, vertinančiai kokybę ir išskirtinumą. Dizainerė su šia kolekcija neša žinutę apie Vilnių ir tuo pačiu kviečia jį aplankyti.

Rūtos Matilionytės nuotr.
Rūtos Matilionytės nuotr.

„Fashion For Europe“ – tai oficialus Eurovizijos „kaimelio” miesto rotušės aikštėje atidarymo renginys, kuriuo siekiama telkti Europą ne tik dainomis. Dalyvaujančių šalių atstovai mėgins tiesti tiltus pasitelkdami madą. Be Lietuvos, Austrijos, Suomijos, Vokietijos dizainerių savo kolekcijas pristatys ir Armėnijos, Albanijos, Azerbaidžano, Belgijos, Italijos, Izraelio, Juodkalnijos, Šveicarijos, Lenkijos ir Rumunijos atstovai. Laurą Dailidėnienę, kaip Lietuvos atstovę šiame mados renginyje, išrinko Nacionalinė mados dizainos asociacija. 

Rūtos Matilionytės nuotr.
Rūtos Matilionytės nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai