„Eurovizijos“ lažybininkai pergalę prognozuoja Maltai: ar 18-metės Destiny daina „Je Me Casse“ nugalės?

Destiny Chukunyere ir jos dainos „Je Me Casse“ kadrai / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-09 17:02
Iki „Eurovizijos“ konkurso starto Roterdame likus vos kelioms savaitėms, lažybininkai konkuruoja tarpusavyje ir diktuoja nugalėtojo vardą. Deja, vasario mėnesį žadėta pergalė Lietuvai šiuo metu prognozuojama Maltai. O šiai ant kulnų mina Prancūzija. Šios dvi šalys pakaitomis vis užlipa į pirmą vietą.

Kurį laiką „Eurovizijos“ lažybininkų lentelės viršuje buvusi grupė „The Roop“ šiuo metu nusileido į septintąją vietą. Nors daina „Discoteque“ vis dar plinta tarsi virusas, lažybininkai pirmą vietą užleidžia tai Maltos atlikėjai Destiny su daina „Je Me Casse“, tai Prancūzijai – Barbaros Pravi dainai „Voilà“. 

Tik vardu prisistatanti atlikėja Destiny Chukunyere Maltai „Eurovizijoje“ turėjo atstovauti dar 2020 metais, tačiau dėl pandemijos didžiojoje scenoje taip ir nepasirodė. Šiemet šalies transliuotojas nusprendė dainininkę į konkursą siųsti be naujos atrankos.

Destiny Chukunyere / Carlton Angius nuotr.
Destiny Chukunyere / Carlton Angius nuotr.

Maltos atstovė turi įspūdingą sceninę patirtį, nors jai vos aštuoniolika. Ji jau yra išbandžiusi save vaikų „Eurovizijoje“, kurią laimėjo 2015 m., o užpernai dalyvavo suaugusiųjų „Eurovizijoje“ kaip Maltos atstovės Michaela‘os Pace pritariančioji vokalistė. Destiny Chukunyere taip pat yra dalyvavusi britų TV šou „Britanijos talentai“, kuriame pasiekė pusfinalį.

„Eurovizijos“ lažybininkų lentelės pirmoje vietoje atsidūrusi Destiny daina „Je Me Casse“ jau dabar sulaukė didelio populiarumo. Pati atlikėja yra sakius, kad daina skirta visoms moterims, kurios jaučiasi nustumtos į šalį: „Viską galime padaryti pačios. Galime ir kalnus nuversti, reikia tik pasitikėti savimi ir pradėti veikti dabar“.

Taip pat ji pridūrė, kad siekė sukurti dainą šokių aikštelėms, tokią, kuri neštų gerą nuotaiką. Panašu, kad jai pavyko. 

Tiesa, vertinant lažybininkų prognozes, nuo Maltos neatsilieka ir antroje lentelės vietoje atsidūrusi Prancūzija su Barbaros Pravi daina „Voilà“ bei trečią poziciją užimanti Šveicarija su Gjono Tearso daina „Tout l'univers“.

Pagal portalo eurovizija.net duomenis, ketvirtoje lažybininkų lentelės vietoje atsidūrė Italija, penktoje – Bulgarija, šeštoje – Islandija, septintoje – iš pirmos lentelės vietos nusileidusi Lietuva. Aštuntą ir devintą vietas dalijasi Švedija ir Kipras, o dešimtą – Norvegiją. 

„Eurovizijos“ lažybininkų lentelė (2021-05-09)
„Eurovizijos“ lažybininkų lentelė (2021-05-09)

Kol kas iš 40 šalių, paskutinę vietą „Eurovizijos“ lažybininkų lentelės vietoje užima Albanija ir šalies atlikėja Anxhela Peristeri su daina „Karma“.

Kuri šalis ir jos daina verta pergalės „Eurovizijoje“? Sudalyvaukite Žmonės.lt apklausoje ir išreiškite savo nuomonę:

Naujausi straipsniai