„Eurovizijos“ konkurse – gera naujiena: duotas leidimas ribotam kiekiui žiūrovų arenoje

Roterdamo „Ahoy“ arena / „Eurovision.tv“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-30 09:09
Nyderlandų vyriausybė suteikė leidimą 2021 m. „Euroviziją“ iš „Ahoy“ arenos Rotardame stebėti žiūrovams, užtikrinant, kad jie laikysis griežtų taisyklių, rašo Eurovision.tv.

Į Roterdamo „Ahoy“ areną bus įleidžiama iki 3500, pranešama oficialiame „Eurovizijos“ puslapyje.

Bus užimta vos 20 proc. arenoje esančių vietų. Jei norite įsigyti bilietus, to padaryti negalėsite, nebent ketinote dalyvauti pernai turėjusiame įvykti konkurse, kurį dėl pandemijos teko atšaukti, ir dar turite išsisaugoję jam skirtą bilietą.

Papildomi pardavimai vykdomi nebus, o tie, kas tai padaryti vis dėlto galės, bilietus galės įsigyti nuo gegužės 8 d., o informacija, kaip tai padaryti, pasirodys gegužės 5 d.

Tikėtina, kad didžiąją dalį žiūrovų arenoje sudarys Nyderlandų gyventojai, mat atvykę iš daugelio užsienio šalių žmonės privalo net 10 dienų būti karantine.

Taip pat pabrėžiama, kad bus pardavinėjami tik sėdimų vietų bilietai. Tie, kam pasiseks, turės galimybę stebėti iš viso net devynis šou – šešias repeticijas, du pusfinalius ir didįjį finalą gegužės 22 d.

Priduriama, kad šie renginiai su žiūrovais taps „Fieldlab Events“ tyrimų programos dalimi, kuriam galios griežtos taisyklės, tokios kaip ne vėliau kaip prieš 24 valandas atlikto galiojančio neigiamo koronaviruso testo pristatymas.

Dar vieną testą žiūrovai turės atlikti praėjus penkioms dienoms po dalyvavimo renginyje ir, žinoma, į areną žiūrovai turės atvykti tik jiems skirtu laiku ir privalės dėvėti apsauginę veido kaukę bei laikytis kitų saugumo reikalavimų.  

Naujausi straipsniai