„Eurovizijos“ komisija įvertino dvi Monikos Marijos dainas: kuri verta finalo?

Ketvirtasis „Eurovizijos“ filmavimas / Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-24 14:04
Trečiadienio vakarą didžiojoje LRT studijoje vyko jau ketvirtasis nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ filmavimas, kurį vasario 2 dieną per LRT televiziją galės išvysti ir visa Lietuva.

Dėl vietos pusfinalyje kovėsi vienuolika atlikėjų. Scenoje pasirodė ir jėgas atrankose į „Euroviziją“ jau bandę atlikėjai, ir scenos naujokai: Valerija Iljinaitė, Indrė Juodeikienė, Alen Chicco, „Queens of Roses“, Živilė Gedvilaitė, Elizabeth Olshey, Gabrielė Rybko, „Saulės kliošas“, Soliaris&ForeignSouls, Monika Marija ir Henry &Tommy Modric.

Dešimtoji didžiojoje scenoje pasirodė balta suknele paispuošusi dainininkė Monika Marija. Ji žiūrovams ir komisijai pristatė antrąjį savo kūrinį, su kuriuo tikisi pelnyti kelialapį į Izraelį.

Ketvirtasis „Eurovizijos“ filmavimas / Pauliaus Peleckio nuotr.
Ketvirtasis „Eurovizijos“ filmavimas / Pauliaus Peleckio nuotr.

Muzikiniame projekte „Lietuvos balsas 5“ išgarsėjusi Monika Marija praėjusiais metais jau bandė savo laimę atrankoje į „Euroviziją“. Mergina dalyvavo su Ericos Jennings kūriniu „Truth“.

Šiais metais Monika Marija sugrįžo su dvejomis dainomis. Pirmoji „Light On“ – pristatyta dar prieš mėnesį, tačiau tik vakar nuskambėjo atrankose, o antroji – „Criminal“ – pasirodė prieš pat nacionalinių atrankų etapus.

Balta, it nuotakos suknele pasipuošusi Monika Marija į sceną trečiadienio vakarą žengė dešimta. Ji pasirodė be šokėjų, tačiau to pakako, kad komisija ją įvertintų itin gerai.

„Buvo gražu ir žiūrėti, ir klausyti, – kalbėjo vienas iš komisijos narių, grupės „Skamp“ vokalistas Vilius Alesius. – Norėtųsi tik dar daugiau veiksmo scenoje, kai daina ima augti. Tikiu, kad keliausi ir toliau“.

Kad pasirodymas buvo puikus, pritarė ir komisijos pirmininkas Ramūnas Zilnys, pajuokavęs, jog Monikos Marijos įvaizdis primena nuotaką, skubančią prie altoriaus.

Ketvirtasis „Eurovizijos“ filmavimas / Pauliaus Peleckio nuotr.
Ketvirtasis „Eurovizijos“ filmavimas / Pauliaus Peleckio nuotr.

„Už ko tekate? Ką praleidome?, – juokavo R. Zilnys. – Pabūsiu itin atviras ir pasakysiu, kad ši daina, kurią atlikote šiandien, asmeniškai man, yra bent dešimt kartų geresnė už „Criminal“. Jeigu man reikėtų rinktis, kurią dainą dainuoti, ir būčiau jūsų vietoje – be jokių abejonių rinkčiausi šią“.

Pasak muzikos apžvalgininko, kūrinys „Light On“ jau yra puikiai žinomas Lietuvoje ir sulaukia daug gerų komentarų.

„Žmonėms ši daina patinka, o lietuviai yra tokie patys, kaip ir kiti europiečiai. Tad jeigu jie atrado kūrinį, kuris jiems labai patinka – puiku. Drąsiai pasakysiu – matau šią dainą ne tik pusfinalyje, bet ir atrankos finale,“ – kalbėjo Ramūnas Zilnys.

Be to, R. Zilnys tikino manantis, kad Monikos Marijos daina yra viena stipriausių nacionalinės „Eurovizijos“ atrankose.

Komisijos narė, dainininkė Jurga Šeduikytė įvertino tai, kad daina parašyta pačios atlikėjos.

„Būna, kad netyčia parašai gerą dainą. Tačiau dažniausiai tikrai labai gera daina gimsta tada, kai rašančio žmogaus gyvenime įvyksta kažkas labai svarbaus. Man labai džiugu girdėti, kad tu rašai pati ir sunkią savo gyvenimo situaciją paverti šviesa. Tam muzika ir yra reikalinga,“ – kalbėjo Jurga.

J. Šeduikytė negailėjo pagyrų Monikos Marijos balsui, kuriuo tikino jau seniai besižavinti. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai