„Eurovizijos“ finale – techniniai nesklandumai: nutrūko transliacija

Didžiosios Britanijos atstovė Molly / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-11 00:37
Nors „Eurovizijos“ dainų konkursas kasmet demonstruoja vis didesnes technologijų galimybes, šiais metais susidurta su nesklandumais: nutrūko dalis transliacijos. Žiūrovai nepamatė dalies vienos iš konkurso favoričių – Didžiosios Britanijos atstovės Molly – pasirodymo.

Apie „Eurovizijos“ finalą skaitykite čia. Molly į „Eurovizijos“ sceną lipo pati paskutinė – 26-oji. Ėmusi dainuoti atlikėja nė nenutuokė, kad jos pasirodymo pradžios televizijos žiūrovai nemato. 

Televizijos transliacija staiga nutrūko dar per Didžiosios Britanijos pristatymo vinjetę, iki pasirodymo pradžios trikdžiai vis dar nebuvo pašalinti. Taigi britės dainos pradžios neišgirdo ne tik Lietuvos, bet ir kitų valstybių, kur transliuojama „Eurovizija“, televizijų žiūrovai. 

Tai – ne vienintelis techninis nesklandumas „Eurovizijos“ konkurso finalo transliacijos metu. Dainuojant Italijos atstovei pradžioje nesuveikė mikrofonas – klausytojai neišgirdo jos kreipimosi į publiką. Tačiau dainos pradžią klausytojai išgirdo. „Garso operatorius ką tik neteko darbo“, – tučtuojau pasipylė žiūrovų komentarai socialiniuose tinkluose. 

Galutinis dalyvių eiliškumas pagal rezultatus „Eurovizijos“ finale atrodo taip: Austrija, Nyderlandai, Švedija, Armėnija, Vengrija, Ukraina, Rusija, Norvegija, Danija, Ispanija, Suomija, Rumunija, Šveicarija, Lenkija, Islandija, Baltarusija, Anglija, Vokietija, Juodkalnija, Graikija, Italija, Azerbaidžanas, Malta, San Marinas, Slovėnija ir Prancūzija. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai