„Eurovizijos“ finale susigraudinęs Gebrasy atskleidė priežastį: tai ne tik emocijos

Audrius Petrauskas-Gebrasy / Stop-kadras ir E.Blaževič nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Tiesioginiame „Eurovizijos“ finalo eteryje po pasirodymo pravirkęs Audrius Petrauskas-Gebrasy (26) paaiškino to priežastis – prisidėjo ne tik emocijos, bet ir pastarųjų savaičių išsekimas.

Nacionalinės „Eurovizijos“ finale užėmęs antrą vietą atlikėjas Audrius Petrauskas-Gebrasy savo socialiniame tinkle pasidalijo įrašu, kuriame paaiškino, kas prisidėjo prie nesuvaldytų emocijų po pasirodymo.
 
„Per paskutines tris savaites aš įdėjau daugiau darbo ir laiko nei į betkokį kitą įvykį savo gyvenime. Galima sakyti, kad net normaliai nesirūpinau savim, per mažai miegodavau, ne visada pavalgydavau, dalinau save žmonėms ir intervams, nes kai pirmą kartą atsiranda toks susidomėjimas kuriama muzika, tai niekada nežinai ar tai vienkartinis įvykis, dėl to įdėjau kiekvieną minutę į tai, kad tam momente pagyvenčiau ilgiau“, – rašė Gebrasy.
 

Emocijos ir nuovargis susidėję virto mano pirmomis ašaromis tiesioginio eterio metu.

 
„Iš tikrųjų gal net nesąžininga apriboti visą šitą procesą paskutinėms trims savaitėms, galop kiekvieną vasaros savaitę teko važinėti pas Faustą Venckų ir įrašinėti sukurtas „Eurovizines“ dainas. Bet jis viso šito laikotarpio metu buvo absoliutus herojus ir pats geriausias draugas kokį tik galima turėti“, – pridūrė jis.
Gebrasy emocijos po pasirodymo „Eurovizijos“ finale / LRT nuotr. ir stop kadrai

Atlikėjas užsiminė ir apie tai, kaip pastaraisiais metais kartu su kitais muzikantais jautėsi dėl užsitęsusios pandemijos.

„Per praėjusius metus iš tikrųjų buvo labai sudėtinga jaustis reikalingam, matyti kaip gyvenimas toliau verda, visi, kas gali, stengiasi dirbti savo darbus, o muzikantai, atlikėjai sėdi užsidarę savo namuose ir laukia gražesnių dienų. Tai galiu pasakyti, kad tos gražesnės dienos man atėjo. Žengdamas į sceną vakar aš giliai širdy jaučiau, kad mano pasirodymas yra daugiau-mažiau formalumas, bet aš tiesiog jaučiausi ant tiek dėkingas, kad aš esu ten, ant scenos, su savo daina, kuri iš tikrųjų rūpi žmonėms.

Visos tos emocijos ir nuovargis susidėję virto mano pirmomis ašaromis tiesioginio eterio metu, ir net nepavyko jokių žodžių ištart po pasirodymo...“, – atskleidė Audrius Petrauskas-Gebrasy.

Kažkaip nesinorėjo vakar paskubėti su padėka, nes supratau, kad jei leisiu mintims kažkiek susigulėti, tai gal labiau...

Posted by Audrius Petrauskas on 2021 m. vasario 7 d., sekmadienis
Gebrasy (29 nuotr.)
+23
Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas (31 nuotr.)
+25
Skaitykite daugiau