„Eurovizijos“ finale – dar nematyti šešių dalyvių pasirodymai

Švedijos atstovas Fransas / eurovision.tv nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienį Stokholme, Švedijoje esančioje „Globe“ arenoje skambės „Eurovizijos“ finalas. Jo metu dėl pergalės kausis 26-ių šalių atstovai. Finale dainuos ir šeši iki šiol nematyti atlikėjai iš Švedijos, Italijos, Ispanijos, Prancūzijos, Vokietijos ir Didžiosios Britanijos.

Iš viso finale dainuos 26 dainininkai iš skirtingų šalių. Į finalą iš pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio pateko dešimt šalių: Azerbaidžano, Rusijos, Nyderlandų, Vengrijos, Kroatijos, Austrijos, Armėnijos, Čekijos, Kipro ir Maltos.

antrojo pusfinalio į konkursą pateko šios šalys: Latvija, Gruzija, Bulgarija, Australija, Ukraina, Serbija, Lenkija, Izraelis, Lietuva, Belgija.

Į finalą tiesiai deleguoti šešių valstybių atstovai: Švedijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Vokietijos, Italijos, Prancūzijos.

Šių šalių atstovų pasirodymai konkurso žiūrovams – dar nematyti, tačiau po pirmosios generalinės repeticijos tapo aišku, ko gi iš jų tikėtis.

Prancūzijai šįmet „Eurovizijoje“ atstovauja dainininkas Amir, atliksiantis kūrinį „J'ai cherché“. Kaip įprasta prancūzams, „Eurovizijoje“ atlikėjas dainuos gimtąja kalba. Tiesa, nemažai kūrinio žodžių – ir angliški. Žiūrovams jis paruošė kuklų ir paprastą, tačiau nuoširdų pasirodymą.

Vokietijai šįmet atstovauja dainininkė Jamie-Lee, kuri „Eurovizijos“ finale atliks dainą „Ghost“. Jos pasirodymas bus išskirtinis, japonų kultūrai būdingo anime stiliaus.

Italijos garbę konkurse gina Francesca Michielin su daina „No Degree of Separation“. Ji taip pat dainuos gimtąja – italų – kalba, jos daina – apie vienybę. Šis pasirodymas bus ypač spalvingas, su akį traukiančia scenografija.

„Say Yay!“ – taip vadinasi Ispanijai atstovaujančios dainininkės Barei atliekamas kūrinys. Žiūrovus ji kvies pasilinksminti, pašokti.

Švedijos atstovas Frans „Eurovizijos“ gerbėjams atliks visoje Europoje hitu spėjusį tapti kūrinį „If I Were Sorry“. Lietuviai šią dainą tikrai gerai įsidėmėję, mat ji nesiliauja suktis populiariausių radijo stočių eteryje. Jo pasirodymas bus minimalistinis, tačiau kaip ir prancūzo, itin nuoširdus.

Didžiajai Britanijai šįmet atstovauja duetas Joe ir Jay. Jie atliks dainą „You Are Not Alone“.

Žmonės.lt primena skaitytojams, kad didysis šių metų „Eurovizijos“ dainų konkursas vyks jau šeštadienį, nuo 22:00 valandos jį tiesiogiai transliuos LRT televizija.

Skaitykite daugiau