„Eurovizijos“ finalą „B&W Hallrene“ arenoje žiūrėjo įspūdingai išsipustę gerbėjai

Gerbėjai plūdo į „B&W Hallrene“ areną / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-10 21:20
Šeštadienį Kopenhagoje esančioje „B&W Hallrene” arenoje skambės „Eurovizijos“ dainų konkurso finalas. Pamatyti įspūdingo reginio gyvai suskubo tūkstančiai konkurso gerbėjų, kurie į Kopenhagą atvyko iš skirtingų pasaulio valstybių. Savo favoritus gerbėjai palaikyti ketino spalvingai pasipuošę.

Iki „Eurovizijos“ konkurso finalo pradžios likus keturioms valandos prie „B&W Hallerne“ arenos jau driekėsi konkurso gerbėjų eilė. Gerbėjai į areną plūdo iki pat renginio pradžios.

Didžioji dalis „Eurovizijos“ gerbėjų į areną skubėjo originaliai pasipuošę – stengėsi aiškiai parodyti, iš kokios šalies yra atvykę. Vieni į areną nešėsi savo šalies vėliavas, kiti jas piešė ant kūno, treti pasirinko šalies simboliką atspindinčius drabužius: vėliavomis dekoravo marškinius, megztinius, kombinezonus ar ištisus kostiumus. 

Tūkstančiai gerbėjų į areną skubėjo itin geros nuotaikos: noriai pozavo būriui susirinkusių fotografų, originaliausiai pasipuošę nepabūgo dalinti interviu skirtingų šalių televizijų žurnalistams. Gerbėjų minia plėšė žinomiausias eurovizines dainas, dalinosi nuomonėmis apie šių metų konkurso dalyvius bei mė-gino nuspėti konkurso baigtį.

Publikos gretose šįkart įspūdingiausiai atrodė Austrijos atstovės Conchitos Wurst gerbėjai – jie ant veido piešėsi barzdas, vyrai persirenginėjo moterimis. Netrūko ir kitų valstybių sirgalių – Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Nyderlandų, Airijos, Ispanijos, Švedijos. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai