„Eurovizijos“ favoritų kova spėjimuose aštrėja: į pirmą vietą išsiveržė Prancūzija

Barbara Pravi / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-14 21:03
Lieka vis mažiau laiko iki gegužės 22 dienos, kai Roterdame paaiškės šių metų „Eurovizijos“ konkurso nugalėtojas. Tad muzikinės karštinės apimti lažybininkai bando kuo tiksliau numatyti, kuri šalis švęs pergalę.

Remiantis lažybininkų prognozėmis, kova dėl pirmosios vietos išties arši. Dar prieš kelias dienas pergalė „Eurovizijos“ konkurse buvo prognozuojama Maltai, o šiuo metu lyderis jau kitas.

Gegužės 14-osios Eurovisionworld.com duomenimis, lažybininkai pirmą vietą skiria Prancūzijai – Barbaros Pravi (28) dainai „Voilà“. Tikimybę, jog prancūzė nugalės konkurse, lažybininkai vertino 20 procentų.

Barbara Pravi / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Barbara Pravi / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Įdomu tai, kad vos paskelbus apie šių metų atstovę, Prancūzijai lažybininkai iškart ėmė pranašauti aukštą vietą. Barbara Pravi, pagal šias prognozes, dar nebuvo iškritusi iš geriausiųjų penketuko.

Tiesa, B.Pravi „Eurovizijos“ dainų konkursas jokia naujiena. Serbų ir iraniečių kraujo turinti dainų kūrėja jau anksčiau bendradarbiavo su atlikėjais rašydama „Vaikų Eurovizijos“ dainas. Barbara taip pat kuria tokiems prancūzų atlikėjams kaip Yannickas Noah ir Chimène Badi.

Daina, su kuria B.Pravi dalyvaus šių metų „Eurovizijoje“, yra tarsi prisistatymas. B.Pravi save vadina atlikėja, ilgą laiką buvusia kitų šešėlyje. Dabar atėjo metas atskleisti savo emocijas pasirodyti pasauliui. Barbarą įkvepia tokie dainininkai kaip Jacques Brel ir Piaf.

Barbaros Pravi daina „Voilà“:

Pagrindine Prancūzijos konkurente nugalėti konkurse šiuo metu laikoma Italija. 

Italijai šių metų „Eurovizijoje“ atstovauja roko grupė „Måneskin“. Lažybininkai prognozuoja, kad „Måneskin“ su daina „Zitti e bouni“ turi 17 procentų tikimybę prasivežti nugalėtojo statulėlę.

„Måneskin“ daina „Zitti e bouni“:

Trečioji favoritė – pirmąją vietą prancūzei užleidusi Maltos atstovė Destiny (18), atliksianti dainą „Je me casse“. Maltos tikimybę nugalėti konkurse lažybininkai šiuo metu vertina 14 procentų. 

Tik vardu prisistatanti atlikėja Destiny Chukunyere Maltai „Eurovizijoje“ turėjo atstovauti dar 2020 metais, tačiau dėl pandemijos didžiojoje scenoje taip ir nepasirodė.

„Eurovizijos“ lažybininkų lentelės trečioje vietoje atsidūrusi Destiny daina „Je Me Casse“ vos pasirodžiusi sulaukė didelio populiarumo. Pati atlikėja yra sakius, kad daina skirta visoms moterims, kurios jaučiasi nustumtos į šalį: „Viską galime padaryti pačios. Galime ir kalnus nuversti, reikia tik pasitikėti savimi ir pradėti veikti dabar“.

Destiny „Je Me Casse“:

Portalo Eurovisionworld.com duomenimis, ketvirtoje lažybininkų lentelės vietoje atsidūrė Islandija, penktoje – Šveicarija, šeštoje – Bulgarija, septintoje – Kipras. Aštuntoje – Ukraina, devintoje – Lietuva, o dešimtą užėmė Graikija. 

Naujausi straipsniai