„Eurovizijos“ dūzgėse – kolegų patarimai pergalę išplėšusiai Ievai Zasimauskaitei

Marius Kiltinavičius ir Ieva Zasimauskaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-12 08:02
Kauno restorane „Optimistai“ muzika ir pokalbiai netilo iki pat pirmadienio paryčių – čia surengtos nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dūzgės.

„Emocijos jau kiek atslūgo, bet džiaugsmas vis tiek didelis. Dainuodama finale nepamiršau savo komandos narių patarimų būti tikrai, nuoširdžiai ir įsijausti į kūrinį. Tai nebuvo sunku, nes jo magiją pajutau vos išgirdusi pirmą kartą. Juk jausmų iš tiesų nesuvaidinsi“, – sakė Lietuvą šįmet Eurovizijoje atstovausianti I. Zasimauskaitė.

Ji neabejoja – apie tekste apdainuojamą meilę nuolatos galvojame visi. Ir potyriai, kurie jame aprašyti, taip pat pažįstami daugeliui.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Dūzgėse su bičiuliais konkurso finalą aptarinėjusi Paula buvo atvira – Ievai Portugalijoje ji linkėjo likti šimtaprocentinio susikaupimo ir daryti tik tai, ką iš tiesų ji nori.

„Man pačiai komandos pasitikėjimas buvo svarbiausias“, – neslėpė Paula.

Ruošdamasi atrankai ji sulaukė daugybės patarimų, bet viena žinutė itin išsiskyrė – gerbėjas sekundžių tikslumu atsiuntė jai galimos dainos scenografijos planą. Jis taip pat išdėstė ir savo rekomendacijas dėl vaizdo klipo.

„Jis siūlė dainos kulminacijos metu šokti džaivą, – prisiminė Paula, – Viską perskaičiau, tik, deja, nieko panaudoti negalėjome, nes atsiųstosios idėjos nesutapo su man komandos paruoštu planu“.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Monika Marija taip pat su Ieva sutiko pasidalinti vertingiausiu išgirstu patarimu.

„Į sceną reik ateiti su visiška ramybe. Ką darau, kad prieš pasirodymą nesijaudinčiau? Jei esu pakankamai repetavusi, jaučiuosi pasiruošusi ir neturiu ko nerimauti“, – sakė nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalininkė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Komisijos geriausiai įvertintas Jurgis Brūzga patikino, jog Ievai ir toliau taip reikėtų siekti savo tikslo, tik pagalvoti, kaip tinkamai su dainos idėja supažindinti Europą.

„Per pastaruosius metus mūsų publika daug girdėjo apie Ievą ir jos kūrinį. Dabar reikės pamąstyti, kaip prie jos per du mėnesius įpratinti Europą“, – sakė dainininkas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Kotryna Juodzevičiūtė patikino pirmiausia esanti dėkinga ją palaikiusiems žmonėms.

„Man buvo svarbu, kad daina rastų savo klausytoją. Muzika – tai visas mano gyvenimas, todėl Ievai ir geru, ir sunkiu metu patarčiau remtis būtent į ją“, – sakė pašnekovė.

„Ieva puikiai išjaučia, apie ką dainuoja. Tai jos stiprybė. Net jei konkurse palaikėme kitą dainą, nei laimėjo, dabar reikėtų susivienyti ir nepamiršti, jog „Eurovizija“ – ne atlikėjų, o jų atstovaujamų šalių konkursas“, – sakė dūzgėse apsilankiusi Monika Pundziūtė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai