„Eurovizijos“ dalyvis V.Petersons pasipiršo mylimajai Justinai: sužadėtuvės – po 7 mėn. draugystės

Voldemars Petersons ir Justina Micutaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Muzikantas, daugkartinis nacionalinių „Eurovizijos“ atrankų dalyvis Voldemars Petersons – labai laimingas vyras: šeštadienį jis susižadėjo su mylimąja Justina Micutaite. Vyras portalui Žmonės.lt pasakoja, kad lemtingą žingsnį žengė po septynių mėnesių draugystės.

Atlikėjas Voldemars Petersons šį savaitgalį atsimins dar ilgai. Po septynis mėnesius trukusios draugystės jis pasipiršo širdies draugei Justinai Micutaitei. 

„Buvau ramus ir žinojau, kad draugė laukia šio žingsnio, tad atsakymas buvo kaip ir aiškus“, – portalui Žmonės.lt sako V.Petersons. 

Sužadėtuvės įvyko romantiško savaitgalio Birštone metu. Pradinis planas buvo pasipiršti Birštono apžvalgos bokšto viršūnėje, tačiau šiam sumanymui sutrukdė blogas oras.

„Norėjau užlipus duoti Justinai pultelį ir prašyti pavaldyti droną, kad galėtume nusifotografuoti, tačiau to padaryti nepavyko. Taigi, radęs tinkamą progą, kai buvome viešbučio kambaryje ir mielai, jaukiai leidome laiką, priklaupiau ant kelio ir pasipiršau. Susijaudino tiek ji, tiek aš. Buvo labai gražu“, – su Žmonės.lt dalijasi vyras.

Voldemars ir Justina susipažino vasarą per socialinio tinklo „Facebook“ pažinčių programėlę. Nors iš pradžių į tai žiūrėjo skeptiškai, netrukus ten sutiko lemtingą moterį ir nesigaili pabandęs.

Šiuo metu jie draugauja per atstumą – Voldemars gyvena Kaune, o Justina Vilniuje. Vis tik tai poros ryšiui netrukdo, nes jie stengiasi visus laisvus savaitgalius, atostogas praleisti drauge.

Jis pripažįsta, kad su sužadėtine jau spėjo pagalvoti ir apie vestuves. Nors tikslaus plano dar neturi, sako, kad norėtų pakviesti visus artimuosius, draugus ir sukurti jaukią atmosferą.

„Svarbiausia – kad būtų gražu“, – tikina jis ir priduria, kad sekmadienį apsilankė keliuose juvelyrikos salonuose – ieškojo vestuvinių žiedų.

Voldemars Petersons ir Justina Micutaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Skaitykite daugiau