„Eurovizijos“ dalyvė Milda Rasilavičiūtė: „Blizgučių ir fejerverkų mano pasirodymuose nebus“

Milda Rasilavičiūtė / Lino Dambrausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-08 11:12
Pirmojoje Nacionalinėje Eurovizijos atrankoje sėkmingai pasirodžiusi ir, susumavus vertinimo komisijos bei žiūrovų balsus, trečią vietą praėjusį šeštadienį iškovojusi atlikėja Milda Rasilavičiūtė ketina ryžtingai žengti pirmyn.

„Esu pasiryžusi dėti visas pastangas, kad pasirodymai būtų kuo kokybiškesni ir geresni. Neslėpsiu, labai džiaugiuosi pirmąja laida ir tuo, kad patekau tarp trijų geriausių. Labai smagu sulaukti tiek palaikymo, žinučių, dėmesio. Man tai didžiulė paskata ir motyvacija nesustoti ir eiti toliau. Manau, Eurovizijos atrankoje šiais metais bus tikrai labai stiprių pasirodymų, nuostabių atlikėjų, todėl jaučiu tik dar didesnį norą dirbti ir siekti geriausio rezultato. Tikrai tobulinsime dainą, aranžuotę, pasirodymo išpildymą, jau dabar su nekantrumu laukiu rezultato ir kito pasirodymo“, – sakė M.Rasilavičiūtė.

Daina „I think about you“, su kuria mergina pasirodė pirmojoje atrankų laidoje, yra pirmasis jos pačios ir muzikos prodiuserio Jono Talandžio bendras kūrinys, kuriuo abu labai tiki.

„Eurovizija yra pilna profesionalų, savo srities žinovų, todėl labai įdomu ir naudinga išgirsti kitų nuomonę, vertinimus. Neabejoju, kad patobulinta ši daina yra verta tolimesnių etapų, būtent to ir sieksime. Atsižvelgsime ir į komisijos patarimus, kritiką.“

Kalbėdama apie komisijos vertinimus, dainininkė džiaugėsi, kad kaip atlikėja sužavėjo juos savo balsu, o palyginimas su amerikiečių kūryba ją tikrai maloniai nustebino.

Ji prisipažino, kad laidos filmavimo metu šiek tiek jaudinosi, tačiau visada žinojo, kad kiekvienas išėjimas į sceną duoda didžiulę patirtį, emocijų, kurios padeda tobulėti. Savo kūriniu jauna atlikėja siekia ir nori paskatinti kiekvieną klausytoją pajausti tai, ką jaučia ji – dainos metu tarsi pasinerti į gerą sapną, prisiminimus.

„Tikiu, kad mano ryšys ir požiūris į muziką yra kažkam artimas ir kelia tik teigiamas emocijas. Visada sakiau, kad scenoje svarbiausia būti nuoširdžiam ir atviram. Nemeluoti, nes žmonių neapgausi, tikri dalykai visada būna suprasti ir išgirsti.“

Kalbėdama apie įvaizdį, kurį dainininkei pirmajai laidai sukūrė stilistė Emilija Dagytė, mergina nedaugžodžiavo: „Scenoje man labai svarbu estetika ir subtilumas, blizgučių ir fejerverkų mano pasirodymuose tikrai nebus. Visada sakiau, kad grožis yra paprastume, detalėse.“

„Šiuo metu Vilniaus kolegijoje studijuoju Muzikinio teatro specialybę. Visą savo laiką skiriu ir noriu skirti muzikai, kūrybai. Tikiu, kad kūryba yra raktas į nesibaigiantį romaną su muzika“, – kalbėjo jauna dainininkė ir patikino, kad savo gyvenimo neįsivaizduoja be trijų dalykų: muzikos, teatro ir šokio.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai