„Eurovizijos“ dalyvė „LadyBell“:„Reikia būti laisvai, kad galėtum nugalėti baimę ir pakiltum skrydžiui su muzika“

Jovita Vaicekauskaitė–LadyBell / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-21 12:20
„Eurovizija“ - tai ne tik galimybė išreikšti savo kūrybiškumą bei profesionalumą, bet ir susipažinti su kitų šalių muzika, įgaunant naujos patirties. Į „Eurovizijos“ konkurso laimingųjų gretas patekusi scenos meno studentė Jovita Vaicekauskaitė–LadyBell tiki, jog tai - neįkainojama patirtis.

„Kai pakliuvau į laimingųjų sąrašus dar nežinojau, kas manęs laukia ir kokia tai atsakomybė ne tik prieš kitus komandos narius, klausytojus, bet ir save. Tiesiog  kai supranti, kad esi arti savo svajonės, pajunti, kad reikia eiti toliau ir naujus iššūkius priimi kaip dar vieną išbandymą. Vėl pakeli aukščiau kartelę - kuo labiau tikslas yra nerealus, tuo įdomiau jo siekti“, – sako jaunoji atlikėja.

Iki šiol dainininkė yra išbandžiusi jėgas daugelyje konkursų, tačiau nė vienas jų anaiptol nepriminė „Eurovizijos“. „Man nebeįdomu dirbti, kai viskas iš anksto žinoma - nugalėsi, kitą kartą nenugalėsi, tarsi sudėta į lentynėles“, – sako LadyBell.

Anot jos, norint nugalėti konkurse nepakanka vien gero balso. „Reikia turėti stiprią dainą, gerą jos pateikimo įdėją, tvirtą komandą bei įdirbį. Padedama vokalo mokytojos, dainos autoriaus ir pritariančiųjų vokalistų, toliau gludinu kiekvieną savo kūrinio „Mano Muzika“ detalę ir kiekvieną minutę įgyju vis daugiau patirties. Įveikiu tai, kas pradžioje, atrodo, buvo neįveikiama, įveikiu pačią save. Reikia būti laisvai, kad galėtum nugalėti baimę ir pakiltum skrydžiui su muzika, o tai jausmas, kurį patiria sportininkai kirsdami finišo liniją, tai nugalėtojo jausmas, ir visai nesvarbu ar buvai pirmas“, – tikina mergina.

15min.lt

Naujausi straipsniai