„Eurovizijos“ atrankos vedėjos rinkimai: pirmauja Beata Tiškevič ir Simona Nainė

Simona Nainė ir Beata Tiškevič / Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kandidačių vesti šių metų nacionalinę „Eurovizijos“ atranką – net šešios, tačiau lyderiauja dvi: Beata Tiškevič-Hazanova ir Simona Nainė. Kuri mergina šou scenoje stovės greta vedėjo Arūno Valinsko, sprendžia žiūrovai.

Užimti nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos vedėjos vietą pretenduoja Lavija Šurnaitė, Beata Tiškevič, Simona Nainė, Neringa Čereškevičienė, Jurga Šeduikytė ir Vilija Matačiūnaitė.

Pirmąkart vedėją renka ne prodiuseriai, o žiūrovai – balsuoja specialioje apklausoje. Kuri mergina surinks daugiausia balsų, ta ir taps vedėja. 

Balsuoti už mėgstamas merginas „Eurovizijos“ gerbėjai pradėjo praėjusią savaitę, o šią savaitę jau ryškėja preliminarūs rezultatai: gautų balsų skaičiumi varžoves ženkliai lenkia šiuo metu pirmoje pozicijoje esanti Simona Nainė, kuri atranką vedė ir pernai, ir Beata Tiškevič. Ji anksčiau vedė tokias laidas kaip „Auksinis balsas“ ir „Mėnulio fazė“. Kitoms kandidatėms iki šių merginų trūksta net po keliolika tūkstančių žiūrovų balsų. 

Ir S.Nainė, ir B.Tiškevič gali džiaugtis savo gerbėjų armijomis, kuriose pirmuose frontuose stovi žinomi žmonės: štai balsuoti už S.Nainę, ko gero, aktyviausiai iš visų ragina jos vyras, „radistas“ Jonas Nainys, o B.Tiškevič savo simpatijų neslepia kartu su ja „Mėnulio fazėje“ pokštavęs Andrius Mamontovas. 

Balsuoti už labiausiai patinkančią kandidatę galima portale Lrt.lt. Atranka vyks iki gruodžio 3 dienos, 12 valandos.

Skaitykite daugiau