„Eurovizijos“ atrankos komisija išpeikė Viliją Matačiūnaitę: šansai vėl atstovauti Lietuvai tirpsta

Vilija Matačiūnaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-17 21:25
Vargu, ar antrąkart atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“ svajojanti Vilija Matačiūnaitė antradienio vakarą jautėsi gerai. Nacionalinės atrankos komisija išpeikė jos pasirodymą konkurse, ir dabar dainininkę išgelbėti gali tik žiūrovai.

2014-aisiais „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovavusi Vilija Matačiūnaitė tada nesublizgėjo – jos daina „Attention“ nepateko į didžiojo konkurso finalą. Tiesa, per plauką – pusfinalyje lietuvė tada užėmė 11 vietą, o laimingosios buvo tik pirmos dešimt.

Prabėgus porai metų V.Matačiūnaitė ir vėl panoro keliauti į didįjį konkursą, kuris šįmet įvyks Ukrainoje, Kijeve. Tačiau siekiant kelialapio pirmiausia jai reikia įveikti nacionalinę atranką, kurioje – 49 varžovai.

Antradienio vakarą V.Matačiūnaitė debiutavo šių metų atrankoje – susikovė pirmame etape.

Trečiosios laidos filmavimo metu į sceną lipo 13 dalyvių: Gytis Ivanauskas, Vidas Bareikis ir Ieva Zasimauskaitė, HIT, Milda Martinkėnaitė ir Saulenė Chlevickaitė, „Fusedmarc“, „Strėlės“, Erika Astrauskaitė, Greta Zazza, Dovydas Petrošius, Virgis Valuntonis, Gražvydas, Marius Petrauskas ir Vilija Matačiūnaitė. Net septyni iš jų jau šeštadienį iš konkurso pasitrauks.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kas jau pralaimėjo paaiškės, kai šeštadienį bus susumuoti komisijos ir televizijos žiūrovų balsai. Siekiant išlikimo V.Matačiūnaitei žiūrovų balsai reikalingi it oras, mat jos atlikta daina „I see the lights“ komisijos visai nesužavėjo – Sigutė Stonytė, Darius Užkuraitis, Jazzu ir Ramūnas Zilnys šioje laidoje dainininkei skyrė vos 8 vietą.

Komentuodami V.Matačiūnaitės pasirodymą komisijos nariai sakė, kad daina yra tokia originali, kad jau net per daug. „Iš didelio rašto išėjote iš krašto“, – dainininkei sakė Jazzu.

D.Užkuraitis nusistebėjo, kad V.Matačiūnaitė anaiptol ne visas natas išdainavo „švariai“, taip pat pridūrė, kad ji nuolat linkusi stebinti. Deja, ne visada gerąja prasme.

Tęs V.Matačiūnaitė kovą „Eurovizijos“ atrankoje toliau, ar ne, paaiškės šeštadienį, trečiosios atrankos laidos transliacijos pabaigoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai