„Eurovizijos“ atrankos ketvirtfinalis prasidėjo pagyromis: „Daina verta „grieko“

„Twosome“ / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-06 19:43
Antradienį Didžiojoje LRT studijoje buvo filmuojama naujausia nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laida. Ji žymi antrojo etapo pradžią, kai šou atlikėjai pasirodo jau antrą kartą.

Šįsyk dėl vietos „Eurovizijoje“ rungiasi „Twosome“, Milda Rasilavičiūtė, GeraiGerai ir Silvija Pankūnaitė, Lukas Norkūnas, Paula Valentaitė, Benas Malakauskas, Godo, Germantė, Vidas Bareikis, Juozas Martin, Kotryna Juodzevičiūtė ir Jurgis Brūzga.

Šeši daugiausiai palaikymo sulaukę atlikėjai keliaus į „Eurovizijos“ atrankos pusfinalį. Pusę visų balų nulems televizijos žiūrovai, o kitą pusę – vertinimo komisija. Šįsyk komisijos kėdėse įsitaisė muzikologas Darius Užkuraitis, muzikantas Tomas Sinickis, dainininkė Dovilė Filmanavičiūtė ir muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pirmieji scenoje pasirodė nuotaikingieji „Twosome“. 35 kalbomis savo dainoje „Hello“ besisveikinantį duetą sudaro choreografas Paulius Šinkūnas ir muzikantas Justinas Stanislovaitis. Čia pat šoko ir vyrukas su balerinos sijonėliu ir flamingo gelbėjimosi ratu. T.Sinickis patikino, kad toks pasirodymas yra puikus – juos suprastų visi. O ką mano kiti komisijos nariai?

„Žiūrėjau į jus ir galvojau, kodėl būtinai dramos turime į tą sceną įnešti? Šitas dėmesio atkreipimas europiniu mastu yra visai pavykęs. Ko aš pasigedau? Paulių aš pažįstu kaip nuostabų choreografą, tai kodėl jo potencialo neišnaudojate scenoje? Ta višta, kaip Mantas pavadino flamingą, galėtų būti nuostabios šizofrenijos scenoje pradžia“, – kalbėjo D.Filmanavičiūtė.

„Daina verta grieko“, – sakė D.Užkuraitis ir patarė pabandyti sukurti užkrečiantį šokį.

Antroji į sceną lipo Milda Rasilavičiūtė su daina „Thinking About You“. Kūrinio aranžuotė akivaizdžiai skyrėsi nuo tos, kurią „Eurovizijos“ gerbėjai išgirdo pirmųjų atrankų metu.

„Ją privertė pakeisti tai, kad paklausiau pati savęs, kaip aš iš tikrųjų noriu pasakyti tuos žodžius, kaip aš noriu skambėti“, – pokyčius paaiškino Milda.

„Kartais man atrodė, kad jūs truputėlį persistengėte šiandien. Vienu požiūriu daina nepasikeitė – jos mielai klausytųsi tie, kurie klausytųsi Celine Dion,“ – sakė Ramūnas ir patikino, kad ir ši dainos versija jam graži.

„Šiai dainai šiandien gali būti sunku. Man pačios kulminacijos trūko. Jūs vis taip atsargiai, gal jaudulys veikė. Nežinau, kodėl nenorėjote atsiskleisti“, – kalbėjo Darius.

Kaip sekėsi kitiems „Eurovizijos“ atrankos dalyviams? Tai sužinosite šeštadienį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai