„Eurovizijos“ atrankos finalo komisija – lyg apaštalai prie „Paskutinės vakarienės“ stalo

„Eurovizijos“ atrankos komisija finale ir Leonardo da Vinčio freska „Paskutinė vakarienė“ / „Facebook“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Eurovizijos“ atrankos finale komisijos stalas – lyg garsioji Leonardo da Vinčio freska „Paskutinė vakarienė“. Tik vietoj 12 apaštalų čia – devyni pastabų konkurso dalyviams negailintys muzikos ir sceninio meno žinovai.

Tokia žaisminga klijuotė plinta socialiniuose tinkluose. Internete kuriami memai apie dainų konkurso finalinę kovą ir aštrialiežuvę komisiją.

„Norėčiau, kad Jėzus būtų buvęs Sinickis“, – feisbuke rašė vienas iš komentatorių. Kitas juokavo, kad abu vaizdai – labai panašūs, tik konkurso komisija vaišes greičiausiai slepia po stalu. Kiti aštriai juokavo, kad į „Euroviziją“ šiemet reiktų siųsti Judą.

Tiesa, šeštadienį vykusios tiesioginės transliacijos metu ne kiekvienas iš komisijos narių turėjo ką pakomentuoti. Ir nors vertintojų stalas ilgas, o turėjusių kalbėti – dvigubai daugiau, nei įprastai – savo nuomonę apie „Eurovizijos“ atrankos finalininkus išreiškė anaiptol ne visi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Su džinsais pasirodžiusiai Aistei Pilvelytei – naujas Dalios Ibelhauptaitės smūgis: „Nereikia lipti per kitų galvas“

Dainininkų pasirodymus vertino ir nugalėtojus rinkti padėjo komisija: pernai Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovavęs Vaidas Baumila, Nomeda Kazlaus, Dalia Ibelhauptaitė, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Tomas Sinickis ir Ramūnas Zilnys. 

Šįkart finale nebuvo įprastai dalyviams visuomet turinčio ką pasakyti Dariaus Užkuraičio.

Į finalinę kovą specialiai iš Londono ir Frankfurto atvyko ir užsienio komisijos nariai: Dimos Bilano eurovizinę dainą nugalėtoją „Believe“ prodiusavęs Denis Ingoldsbai, britų atikėja Deizi Sairon ir grupės „Fools Garden“ vokalistas Peteris Froidentaleris.

Tačiau jų nuomonę apie atlikėjus buvo galima išgirsti tik užkulisiuose, kai šiuos atskirai kalbino laidos vedėja Gerūta Griniūtė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovaus Donatas Montvydas – į konkursą vyks antrąkart

2016-ųjų „Eurovizijos“ atrankos finalas (74 nuotr.)
+68
Lietuvos atstovo „Eurovizijoje“ spaudos konferencija (20 nuotr.)
+14
„Eurovizijos“ atrankos finalo dūzgės (24 nuotr.)
+18

 

Skaitykite daugiau