„Eurovizijos“ atrankos finalo dalyvis Gabrielius Vagelis: „Jokių dramų čia nevyksta“

Gabrielius Vagelis / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-10 14:29
Nors nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas - ant nosies, kalbėdamas su portalu Žmonės.lt dainininkas Gabrielius Vagelis (21) patikino, kad naktimis miega ramiai. „Jokios įtampos. Jau tiek etapų pereita... Finalinis pasirodymas bus penktas, repeticijos vyksta kasdien, todėl nėra ko nerimauti“, - užtikrintai kalba atlikėjas, jau kovo 11-ąją ant scenos lipsiantis lemiamai kovai.

Bilietai į Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyksiantį nacionalinį „Eurovizijos“ atrankos finalą jau - iššluoti. Šį šeštadienį paaiškės, kurie iš šešių dalyvių: Gabrielius Vagelis, grupė „Fusedmarc“, Aistė Pilvelytė, Kotryna Juodzevičiūtė, Paula ar Greta Zazza laimės galimybę gegužę pasirodyti tarptautiniame „Eurovizijos“ dainų konkurse Kijeve.

Antrą kartą šiame dainų konkurse laimę bandantis Gabrielius apie artėjantį muzikinį mūšį, kuriame atliks savo kūrybos baladę „Feel Myself Free”, stengiasi per daug negalvoti. Tačiau publikai jis pristatys ir šiokių tokių naujovių - ant scenos pasirodys didžiausia galima sudėtimi - šešiese. Gabrielius neslepia, kad nugalėti jam - labai svarbu, nes tarptautinis konkursas gali atverti kelius į platesnius muzikinius vandenis: „Eurovizija“ - vienas žiūrimiausių konkursų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Tave pastebi milijonai žmonių, įsimena tavo dainą... Bet koks išėjimas į eterį atlikėjui yra svarbus: taip jis populiarinamas. Gaunu iš žmonių laiškų, kad manoji daina „Feel Myself Free” turi kažką tokio, kas paliečia jų širdis, kas sukelia emocijas, prisiminimus… Emocijos dainoje ir yra svarbiausia.”

Gabrielius džiaugiasi, kad likę dalyviai išties draugiški ir buvimas kartu su jais papildomos įtampos nekelia, nepaisant to, kad jie yra tiesiogiai konkurentai ir nugalėti nori ne mažiau už jį. „Nuoširdžiai vienas kitą palaikome, pasveikiname, jokiomis dramomis net nekvepia. Asmeniškai man labai patinka Kotrynos ir Juodzevičiūtė ir Gretos Zazzos pasirodymai“, - atskleidžia G.Vagelis.

Sceninį įvaizdį Gabrieliui kuria dizainerė Aušra Haglund. Tiesa, kūrėjos devyniolikmetė dukra Melani Pettersson yra dainininko pritariančioji vokalistė. Nors buvo pasklidusi žinia, kad jiedu - šviežia įsimylėjėlių pora, Gabrielius tikina kitaip ir į kitokias kalbas, kol kas, nesileidžia. „Su Melani mes - tik bičiuliai… - nedaugiažodžiauja dainininkas. - Dirbti su Aušra man patinka, o dėl mano konkursinio įvaizdžio tariamės abu. Išsakau jai savo pageidavimus, nes scenoje jaustis gerai man yra svarbu, todėl aprangos detalės ir aptariamos iš anksto.” Nieko stebėtino, kad Gabrielius gana išrankus savo įvaizdžiui. Jam nėra svetimas ne tik muzikos, bet ir mados pasaulis - jau kurį laiką dainininkas dirba modeliu ir dėl šio savo užsiėmimo pradėjo sveikiau maitintis ir sportuoti. Dėl dailios išvaizdos muzikantas neatsigina ir merginų dėmesio: ypač dažnai jį pagiria už šukuosenos pasikeitimus, nes anksčiau vaikinas buvo trumpaplaukis, o dabar damas džiugina „vikingo“ stiliaus šukuosena - ilgais plaukais. „Ir man pačiam taip labiau patinka“, - šypsosi.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pirmą kartą šalies televizijos eteryje - LNK projekte „Lietuvos balsas“ šešiolikos pasirodęs G.Vagelis baigęs mokyklą studijuoti kompozicijos išskrido į Londoną, nes kaip ir daugelis tautiečių manė, kad studijų kokybė užsienyje yra geresnė. Tačiau greitai viską metė ir sugrįžo į Lietuvą. „Man ten nepatiko. Nemačiau prasmės ilgiau likti Londone ir ten tęsti studijas. Ne daug pasisėmiau per tuos metus, o laiką norėjau leisti prasmingiau. Nesakau, kad ten mokslų kokybė labai prasta, gana nebloga, bet Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijuoti patinka kur kas labiau. Dėstytojai net padeda ruoštis „Eurovizijos“ konkursui, palaiko“, - atvirauja kompozicijos kurso antrakursis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai