„Eurovizijos“ atrankos filmavime įgelta Vaidui Baumilai: „Jūs šiemet nebūtumėte praėjęs“

Vaidas Baumila / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-13 19:48
Antradienį Didžiojoje LRT studijoje buvo filmuojama naujausia nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laida. Šeštadienį televizorių ekranus pasieksiantis įrašas – jau paskutinis, nes nuo kovo 24 d. prasidės tiesioginės „Eurovizijos“ atrankos transliacijos.

Dėl teisės tęsti kovą „Eurovizijos“ atrankoje šįsyk rungėsi Živilė Gedvilaitė, Audrius Petrauskas, Agnė Michalenkovaitė, „Saulės kliošas“, Greta Zazza, Ruta Loop, Marija, „The Roop“, Elizabeth Olshey, Monika Marija, Gabrielius Vagelis ir Ieva Zasimauskaitė. Visi jie atrankos scenoje pasirodė jau po antrą kartą.

Į sekantį etapą pateks tik šeši iš jų. Kurie? Tai nuspręs televizijos žiūrovai ir vertinimo komisija, kurios kėdėse šį kartą įsitaisė 2015-aisiais „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovavę dainininkai Vaidas Baumila ir Monika Linkytė, muzikos prodiuseris Vaidas Stackevičius ir „Lietuvos ryto“ muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pirmoji scenoje šįsyk pasirodė Rūtos Ščiogolevaitės auklėtinė Živilė Gedvilaitė, kuri atsinešė pačios Rūtos parašytą dainą „Melody“.

„Pirmą kartą mačiau jūsų pasirodymą, tai gal esu pats objektyviausias. Mano įspūdis toks, sakėte kad jaudinatės, bet viskas yra ne taip kaip yra, o taip, kaip atrodo. Ekrane viskas atrodė pakankamai užtikrintai, pakankamai tikrai. Jūs viską gerai įgyvendinote“, – puikiai Živilę įvertino V.Stackevičius.

„Žinote ką? Aš klausiausi jūsų dainos pirmąją minutę žiūrėdamas į sceną ir į jus šiek tiek užhipnotizuotas jūsų balso. Į jus labai gera žiūrėti ir labai gera klausytis“, – antrino V.Baumila.

Audrius Petrauskas pasirodė antras – jis atliko kūrinį „In My Bones“. Audrius publikai pristatė šiek tiek pakeistą baladę ir scenoje pasirodė su visa komanda. Tačiau ar tokie pokyčiai įtiko komisijai?

„Man patiko pasirodymas. „Eurovizijoje“ dažnai taip būna, kad daugiau dėmesio sulaukia tie atlikėjai, kurie yra populiaresni. Bet jau praėjusį sykį ši daina man labai patiko, dabar man patiko dar labiau“, – pastebėjo R.Zilnys, sakydamas, kad tai tobulas dainos ir atlikėjo derinys.

„Turiu pastebėti, kad jūs nuostabiai dainuojate, beprotiškai švariai dainuojate. Buvo labai labai gražu ir aš manau, kad jūsų pasirodymas tikrai turėtų keliauti toliau“, – komplimentus žarstė ir Monika.

Štai Rūtos Loop daina „Positive Thoughts“ sukėlė tikrą audrą. Tiesa, triukšmą sukėlė ne pasirodymas, o komisijos apsižodžiavimas. V.Baumila papasakojo apie pokalbį su bičiuliu, kuris pareiškė, kad šių metų „Eurovizijos“ atranka – viena silpniausių. Užtat pats Vaidas su tuo griežtai nesutiko.

„Šitas konkursas tikriausiai yra pats geriausias, kokį aš esu stebėjęs ir klausęsis“, – sakė V.Baumila

„Jūs šiemet nebūtumėte praėjęs“, – juokais Vaidui įgėlė R.Zilnys.

„Mes su Monika Linkyte tikriausiai būtume sau spardę užpakalius dar labiau“, – atliepė V.Baumila ir toliau stebėjosi, šoktelėjusiu „Eurovizijos“ atrankos dalyvių pasirodymų lygiu. Jis džiaugėsi, kad „Eurovizijos“ atranka tapo puikia platforma jauniems dainininkams parodyti savo įstabius pasirodymus.

Kaip sekėsi kitiems „Eurovizijos“ atrankos dalyviams? Tai sužinosite šeštadienį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai