„Eurovizijos“ atrankoje sužibėjusi Martyna pristato naują kūrinį ir slapyvardį

Martyna Jezepčikaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-06-18 15:46
Alytiškė abiturientė Martyna Jezepčikaitė šiomis dienomis laiko abitūros egzaminus, tačiau ne mažiau dėmesio skiria ir savo muzikinei karjerai. Praėjusiais metais nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje sužibėjusi mergina šiandien pristato kūrinį „Fuck You Very Much“. Šio kūrinio cenzūruota versija Martynai padėjo pasiekti ir konkurso atrankos finalą. 

„Ši daina „prilipo“ labai netikėtai. Kadangi ji pasirodė kaip stiprios merginos daina, aš greitai su ja susigyvenau. Daina spinduliuoja stiprybę ir jėgą“, – pasakoja Martyna. 

Pasak jaunosios kartos atlikėjos, „Eurovizija“ jos kūriniui atnešė labai daug teigiamų emocijų ir klausytojų susidomėjimo. Martyna teigia, kad sulaukė daugybės žinučių su klausimais, kada daina bus išleista, todėl ši diena atlikėjai kelia pozityvias emocijas.

„Eurovizijos“ metu daina susilaukė itin didelio populiarumo tarp merginų ir jaunimo. Labai daug žmonių žinučių sulaukiau dar ilgą laiką po „Eurovizijos“ – vis klausė manęs, kada gi ta daina išeis į eterį. Šiandien jaučiuosi labai laiminga, kad pagaliau galiu ją paleisti į dienos šviesą ir atiduoti klausytojams“, – džiaugiasi atlikėja.

Martyna Jezepčikaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Martyna Jezepčikaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Kartu su kūriniu „Fuck You Very Much“ alytiškė šiandien pristato ir savo naująjį slapyvardį. Nuo šiol kūrinius atlikėja kurs slapyvardžiu Martine. 

„Norėjosi, kad slapyvardis būtų visiems suprantamas ir aišku, nenutoltų nuo originalaus vardo, o taip pat ir būtų tarptautinis. Tad su komanda sugalvojome – Martine, kuris man labai patinka ir atspindi mane“, – apie gimusį slapyvardį pasakoja dainininkė. 

Pasakodama apie ateities planus bei tai, ką po egzaminų planuoja, Martine teigia, kad baigusi mokyklą atsiduos kūrybai ir didžiausią dėmesį skirs muzikai. 

„Studijuoti šiais metais dar nieko nežadu. Noriu stačia galva nerti į muziką ir kūrybą“, – užtikrintai teigia jaunosios kartos kūrėja.

Naujausi straipsniai