„Eurovizijos“ atrankoje sužibėjęs Gebrasy pristato dainą ir klipą: naujas skambesys ir nuotykiai filmuojant

Gebrasy / Fausto Venckaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šių metų muzikiniu atradimu nacionalinės „Eurovizijos“ atrankose tapęs atlikėjas Audrius Petrauskas-Gebrasy pristato savo naują dainą „Resolution“ ir jos vaizdo klipą. Šį kartą atlikėjas tikisi klausytojus nustebinti lengvomis vasariškomis nuotaikomis dvelkiančia daina.

„Pastarosios mano dainos buvo lyriškos. Dėl šios priežasties norėjosi į savo repertuarą įnešti naujų spalvų, todėl pasirinkome dainą, kuri būtų pripildyta pozityvių vasariškų emocijų. Labai džiaugiuosi, kad dainos kaip ši gali pasiekti mano klausytojus ir papildyti jų grojaraščius“ , – pasakoja atlikėjas.

Atlikėjas tikisi, kad šita daina įkvėps jos klausytojus nebijoti ir ryžtis ieškoti savo gyvenime naujovių bei išeiti iš komforto zonos.

„Daina yra apie lengvą išprotėjimą nuo kasdienybės, norą kažką joje pakeisti ir paieškos kaip tai padaryti. Pats dažnai jaučiuosi įstrigęs vienoje vietoje, rodos, norisi išsinerti iš kailio, kad gyvenimas įgautų naujų spalvų, dėl to ieškau naujų pomėgių arba bandau susipažinti su naujais žmonėmis. Darau viską, kad įneščiau į savo gyvenimą naujovių, bet kartais tos paieškos būna nevaisingos. Savo daina noriu visus motyvuoti – svarbiausia nepasiduokite ir nenustokite ieškoti. Jei nesijaučiate laimingi ten, kur esate dabar – Jūs dar ne ten, kur turite būti“, – mintimis dalinasi dainos autorius.

Faustas Venckus ir Gebrasy / Evelinos Beivydaitės nuotr.
Gebrasy / Fausto Venckaus nuotr.

Neišvengė nuotykių

Gebrasy pasakoja, kad kaip ir daugumoje filmavimo aikštelių, filmuojant „Resolution“ vaizdo klipą nepavyko apsieiti be nuotykių.

„Viskas prasidėjo nuo to, kad suvažiavome iš skirtingų miestų į filmavimo lokaciją Kelmėje. Kaip tyčia, pradėjo pliaupti lietus. Kol visa komanda, sėdėdama kemperyje, laukėme lietaus pabaigos, sužinojome, kad mūsų vakaras absoliučiai pasmerktas – orų prognozės rodė lietų iki vėlaus vakaro. Iš tos nevilties priėmėme sprendimą įtraukti lietų į scenarijų ir vis tiek filmuoti. Įpusėjus lietingą filmavimą – nustojo lyti ir viską turėjome pradėti iš naujo. Bėda ta, kad jau buvau gerai permirkęs ir iki kelių perbridęs visas įmanomas balas. Ironiška tai, kad batus prisėmiau per patį pirmą dublį... tai man – lyg naujoko muzikiniuose klipuose krikštas“, – juokėsi Gebrasy.

Faustas Venckus, Gebrasy, Mantas Sakalauskas / Pauliaus Varonenkos nuotr.

Atlikėjas tikisi, kad naująją dainą gerbėjai pamils ne mažiau nei anksčiau išleistą „Where‘d You Wanna Go?“, kuri labai greitai tapo klausytojų numylėtine ir sulaukė virš milijono perklausų įvairiose muzikos platformose.

„Manau, kad ši daina visomis prasmėmis neatsilieka nuo mano „Eurovizinės“ dainos. Studijoje ir toliau dirbame kartu su Faustu Venckumi – jis puikiai pajaučia, ko trūksta dainoms, visuomet papildo jas savo idėjomis. Reguliariai susitinkam, išsirenkam kažkurią dainą ir tada ieškom jai tinkamo skambesio, ruošiam didžiulį projektą mūsų klausytojams“, – kalba Gebrasy.

Gebrasy / Fausto Venckaus nuotr.

Naujosios dainos muzikinio klipo scenarijus taip pat Fausto idėja. Vaizdo klipe rodoma pasiryžusio nuo savo gyvenimo pabėgti žmogaus kelionė į atvirą pasaulį, kuriame jis visur sutinka savo alter-ego. Ši kelionė – be pabaigos – nuo savęs pabėgti neįmanoma.

Be galo džiaugiuosi kartu dirbančia komanda. Kartu su manimi dirba Paulius Varonenka, padedantis įgyvendinti visas vizualines idėjas. Jis ne tik nuostabus šviesų specialistas, bet ir prodiuseris, padėjęs įgyvendinti ir „Arčiau Tavęs“, ir naująjį Resolution“ vaizdo klipą. Prie mūsų taip pat prisidėjo Mantas Sakalauskas, Evelina Beivydaitė, Julius Kšivickis – be šių žmonių pagalbos daina tikrai nebūtų turėjusi klipo“, – apie kūrybinį procesą pasakoja Gebrasy.

Gebrasy kūrinys „Resolution“:

Skaitykite daugiau