„Eurovizijos“ atrankoje sužibėjęs Gebrasy: „Kur buvo visi pasiūlymai, kai man jų reikėjo?“

Gebrasy / Asmeninio albumo ir E.Blaževič nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Didžiausiu „The Roop“ konkurentu laikytas ir antrą vietą Eurovizijos atrankoje užėmęs atlikėjas Audrius Petrauskas-Gebrasy atvirame interviu atskleidė šiokį tokį apmaudą, kad darbo pasiūlymai pasipylė tada, kai jau turi subūręs savo komandą, o tada, kai prieš kelerius metus jam to labai reikėjo – telefonas tylėjo.

„Po Eurovizijos iš tiesų sulaukiau gan nemažai žinučių iš įvairių sričių profesionalų – siūlė ir klipą nufilmuoti, nuotraukų padaryti, dainą suprodiusuoti, remiksą padaryti... O man tuo metu galvoje sukosi mintis: „O kur jūs buvot prieš 3-4 metus, juk aš visą tą laiką buvau ant scenos, buvau muzikoje ir tada man visų tų dalykų labai reikėjo“, – laidai „Mano pramogos. Veidai“ teigia ketvirtą kartą „Eurovizijos“ atrankoje dalyvavęs atlikėjas.

„Jie pradėjo prašyti tada, kai jau turiu savo žmones, turiu savo komandą... Tikrai labai daug talentingų bei gabių žmonių norėjo pabandyti padaryti kažką kartu, bet dabar aš dirbu su prodiuseriu Faustu Venckumi. Kartu kuriame kokybišką muziką, dėl to šiuo metu man nieko daugiau nereikia, nes mes tikrai labai gerai vienas kitą papildome“, – pridūrė Gebrasy.

Audrius Petrauskas-Gebrasy / Pauliaus Butkaus nuotr.

Besiruošiant Eurovizijos atrankai A.Petrauskas kartu su F.Venckumi šsikėlė sau tikslą – sukurti po dvi dainas per savaitę ir iš viso paruošti 24 dainas per vasarą. Būtent tada ir gimė antrą vietą atrankoje užėmusi daina „Where‘d you wanna go“, tuo metu iš viso Eurovizijos atrankose girdėjome net tris Gebrasy dainas – Militos daina „Shadows“ bei Tito ir Beno daina „No“ taip pat yra A.Petrausko kūriniai.

„Esu gan spontaniškas kūrėjas, kuris tris savaites gali neparašyti nieko ir tada kažkokį eilinį ketvirtadienį parašau keturias dainas. Todėl galvojau, kad parašyti po dvi dainas per savaitę man niekaip nepavyks ir jos bus nekokios. Bet iš tikrųjų tos kokybės gavosi tikrai labai nemažai“, – teigia 26-erių metų kaunietis.

„Galiausiai atėjo laikas išsirinkti kurią dainą atliksiu Eurovizijoje ir prasidėjo visiškos dvejonės. Kasdien svarsčiau dėl trijų dainų ir niekaip negalėjau išsirinkti. Likus kelioms dienoms prieš anketų pridavimą klausiau draugų ir visiems labiausiai patiko „Where‘d you wanna go“. Labai džiaugiuosi ir dėl dainos „No“, kurią puikiai atliko Titas ir Benas, ir jiems taip pat atsivėrė kelias į finalą“, – pridūrė Gebrasy.

Nuo vaikystės gyvenimą su muzika siejantis A.Petrauskas į didžiąją sceną žengė 2013-ųjų metų „X Faktoriaus“ projekte, kuriame užėmė trečią vietą. Vėliau jis šiame projekte dalyvavo ir su grupe „Original Copy“, Kauno gatvėse ir baruose dainavo su grupe „AAT Acoustic“, dirbo su atlikėja „GJan“, o paskutinius penkerius metus taip pat yra ir atlikėjos Justės Arlauskaitės-Jazzu pritariamasis vokalas.

Gebrasy / Asmeninio albumo nuotr.

„Nuo „X Faktoriaus“ dariau tiek įvairiausių dalykų, tiek visur dainavau ir visko bandžiau, nes norėjosi gyventi muzikoje. Dėl to dabar mintinai moku turbūt apie 1000 dainų. Žinau Jazzu, „Original Copy“ ir AAT Acoustic“ programas, savo solinę programą, kalną savo kūrybos dainų... O dar laisvalaikiu klausau labai daug muzikos. Kartais atrodo, kad pradedu nebeprisiminti kai kurių dalykų, nes galvoje yra vietos tik dainų tekstams“, – atskleidė atlikėjas.

Kaip atsirado A. Petrausko sceninis slapyvardis „Gebrasy“, kodėl atlikėjas susigraudino Eurovizijos atrankų finalo tiesioginiame eteryje bei kodėl, baigęs anglų filologijos studijas, nenorėjo užsiimti darbu pagal specialybę – sužinosite pirmadienį 21 val. 45 min. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ per DELFI TV.

 

Gebrasy (29 nuotr.)
+23
Skaitykite daugiau