„Eurovizijos“ atrankoje komisijos sukritikuotą Viliją Matačiūnaitę guodė širdies draugas Viktoras Vaupšas

Vilija Matačiūnaitė ir Viktoras Vaupšas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-29 09:01
Antradienio vakarą LRT studijoje filmuota nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laida, kurios metu scenoje susikovė šeši dainininkai. Tarp jų – Vilija Matačiūnaitė, atlikusi kūrinį „This is the way“. Viena atrankos favoričių laikoma atlikėja šįsyk nuvylė komisijos narius – jie taip ir nerado, už ką pagirti atlikėją. Su rūpesčiu veide komisijos vertinimų klausėsi ir dainininkės širdies draugas Viktoras Vaupšas.

Apie V.Matačiūnaitės širdyje užgimusius šiltus jausmus kompozitoriui, jos eurovizinės dainos „Attention“ muzikos autoriui V.Vaupšui, Žmonės.lt rašė antradienį. Tądien pora buvo pastebėta meiliai leidžianti laiką vienoje kavinėje.

Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje antradienio vakarą V.Vaupšas įdėmiai klausėsi V.Matačiūnaitės atliekamos dainos „This is the way“. Visą pasirodymą jis įamžino filmuodamas mobiliuoju telefonu. V.Matačiūnaitei nulipus nuo scenos, kompozitorius nusekė paskui.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

V.Vaupšą ir V.Matačiūnaitę sieją ir bendra kūrybinė veikla. Šiuo metu nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvaujanti Vilija savo gerbėjus ragina balsuoti už dainą „Attention“. Jos žodžius parašė pati Vilija, o muziką sukūrė Viktoras.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Antradienio vakarą „Eurovizijos“ atrankos scenoje V.Matačiūnaitė dainuodama „This is the way“ demonstravo pankišką įvaizdį – pasirodė vilkėdama blizgią palaidinę, odines kelnes, rokerišką liemenę, pasipuošė grandinėmis. 

Puikiai atrodžiusi atlikėja neslėpė, kad atlikta daina jai nebuvo prie širdies – jai nepatiko kūrinys. Nepatenkinti liko ir komisijos nariai.

„Daina – ne Vilijos. Toks vaizdas, kad ji – visiškai ne savo ratuose sėdi“, – atlikėją įvertino Edmundas Seilius. Vėliau palygino su kitais dalyviais: „Vokaliai tu padainavai gerai – sėdai į ratus ir nuvažiavai. Tačiau Martynas, dainavęs prieš tai, atidavė dūšią, o pas tave to nemačiau.“

Kritikos pažėrė ir Ramūnas Zilnys. Tačiau jam užkliuvo ne daina, o tai, kad Vilija scenoje atrodė statiška – visai nejudėjo. Tiesa, tam komisijos narys nesunkiai rado paaiškinimą. „Vilija, tie batai – pats didžiausias tavo priešas šį vakarą“, – pareiškė R.Zilnys. Scenoje dainininkė avėjo itin aukšto kulno aukštakulnius.

„Jus laikau išskirtinio balso savininke, tačiau ši daina yra ne jums“, – subtiliai sukritikuoti bandė Sigutė Stonytė. Vėliau nusprendė rėžti tiesiai į akis: „Pasirodėte be nuotaikos, be išskirtinumo. Tokiai scenoje būti negalima. Jūsų išskirtinumo nebuvimas šį vakarą labai nuvylė.“

Galop kritiką rėžė Vytenis Pauliukaitis: „Vilija dainelę atliko. Ji nedainavo – tai buvo ne ta Vilija, kuriai pasirodant kraujas verda.“ Anot komisijos nario, V.Matačiūnaitei sutrukdė ir jos pačios požiūris į atliktą kūrinį. „Scenoje žiūrovas to matyti negali“, – nusprendė jis.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Šašlykai

Reklama