„Eurovizijos“ atranką paliko dar 7 dalyviai, tarp jų – ir Vilija Matačiūnaitė

Vilija Matačiūnaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienio vakarą „Eurovizijos“ konkurso gerbėjams prisistatė 13 naujų nacionalinės atrankos dalyvių. Antrojoje „Eurovizijos“ atrankos laidoje varžėsi scenos žvaigždės ir naujokai. Deja, laidos pabaigoje 7 atlikėjai buvo priversti palikti konkursą.

Šįkart ginklus surėmė Vilija Matačiūnaitė, Gytis Ivanauskas, Vidas Bareikis ir Ieva Zasimauskaitė, HIT, Milda Martinkėnaitė ir Saulenė Chlevickaitė, „Fusedmarc“, „Strėlės“, Erika Astrauskaitė, Greta Zazza, Dovydas Petrošius, Virgis Valuntonis, Gražvydas, Marius Petrauskas.

Laidos pabaigoje paaiškėjo, kad šią savaitę atrankos lyderiais tapo Greta Zazza ir Gytis Ivanauskas-Lolita Zero.

Iš konkurso pasitraukė mažiausiai simpatijų pelnę Virgis Valuntonis, Vilija Matačiūnaitė, HIT, Marius Petrauskas, Dovydas Petrošius, Erika Astrauskaitė ir „Strėlės“.

Filmavimo metu šiuos dainininkus vertino komisijos nariai: Justė Arlauskaitė-Jazzu, Darius Užkuraitis, Sigutė Stonytė ir Ramūnas Zilnys.

Pirmiausia scenoje pasirodė Gražvydas, atlikęs dainą „Paint the sky blue“. Komisijos nariams labai patiko ir Gražvydo balsas, ir jo atliktas kūrinys – neabejoja, kad nuo pirmų akordų skamba kaip hitas. Patarė Gražvydui šiek tiek patobulinti numerį – pasikviesti pritariančiųjų vokalistų.

Gražvydas

Antru numeriu pasirodė „Fusedmarc“ su daina „Rain of Revolution“. Komisija sakė, kad atlikėjos balsas yra fantastiškas, o atlikta daina – labai originali, nuotaikinga.

Gražvydas

Toliau – Marius Petrauskas su daina „She is my universe“. Komisija sakė, kad daina, matyt, nelabai patiks jaunimui, nes yra gana nuobodoka. Bet vyresni žiūrovai gali likti maloniai nustebinti. Vertintojai gyrė Mariaus vokalinius sugebėjimus, nors sakė, kad tobulėti yra kur.

Gražvydas

Dovydas Petrošius atliko dainą „Love is free“. Komisijai nepatiko: jiems atrodė, kad atlikėjui trūksta charizmos, daina pasirodė nuobodoka, pats pasirodymas – ne iki galo atidirbtas.

Gražvydas

Grupė „Strėlės“ atliko dainą „Bastards“. Komisijai patiko: sakė, daina užbūrė, puikiai derėjo merginų balsai. D.Užkuraitis sakė, kad liko išvis sužavėtas. Jam atrodo, kad daina gerai skamba ir prie laužo, ir vakarėly, o ir didžiojo konkurso scenoje galėtų skambėti.

Gražvydas

Virgis Valuntonis irgi bando laimę konkurse – atliko dainą „Victorious“. Komisija sakė, kad geriausias dalykas apie šią dainą ir yra jos pavadinimas, nes visa kita – tikrai blogai: nuobodi, neypatinga. Nors pripažino, kad Virgis turi vokalinius sugebėjimus, pats atrodo kaip mielas, malonus atlikėjas.

Gražvydas

Kartą „Eurovizijoje“ Lietuvai jau atstovavusi Vilija Matačiūnaitė laimę bando ir vėl. Šįkart su daina „I see the lights“. Anot Jazzu, Vilija „iš didelio rašto išėjo iš krašto“. Anot jos, Vilija pasirodė vokaliai nestabili, daina – tiesiog betvarkė.

Milda ir Saulenė atliko dainą „Paper Heart“. Anot komisijos narių, daina, o ir pats pasirodymas, atrodė kiek nuobodokas, nors potencialo atlikėjos ir turi. Tiesa, vien grožio, anot vertintojų, negana: reiktų įdėmiai apgalvoti, kaip patobulinti pasirodymą, kad jis taptų įdomus.

Gražvydas

Devintu numeriu scenoje pasirodė Gytis Ivanauskas, prisistatęs Lolitos Zero vardu. 15min jau rašė, kad scenoje jis nusprendė pareklamuoti filmą „Zero III“, bet ne iš tiesų kautis dėl pergalės. Vis dėlto komisija jo šou įvertino tiesiog puikiai – labai juokėsi.

Merginos HIT atliko dainą „I wanna love you tonight“. Anot komisijos narių, ši daina – labai vidutiniška, nėra nei labai įdomi, nei puiki. Sigutė Stonytė pagyrė merginų vokalinius sugebėjimus. Į akis krito grupės narių įvaizdis – blizgios trumpos suknelės.

Vidas Bareikis ir Ieva Zasimauskaitė konkurse dainuoja duetu, jie atliko dainą „I love my phone“. Tai buvo nuotaikingas, stilingas pasirodymas, įsitikinusi Jazzu. Žiūrovus duetas pabandė užkrėsti įsimintina melodija ir smagiu šokiu, akį traukė blizgūs dainininkų kostiumai.

Gražvydas

Erika Astrauskaitė atliko dainą „No more“. Darius Užkuraitis sakė, kad dainininkės atliktas kūrinys nėra blogas, bet tikrai nėra ypatingas. Jis tikino kad į konkursą Lietuva važiuoja laimėti, o ne dėl sportinio intereso, todėl vargu, ar Erika - tinkamiausias atstovas šaliai.

Gražvydas

Trečią atrankos laidą vainikavo Gretos Zazza daina „Like I love you“. Komisijos nariai sakė, kad ir pasirodymas, ir pati daina yra puikūs, Greta - graži, todėl bendras vaizdas yra labai geras. Tiesa, Jazzu pastebėjo, kad kūrinys daliai klausytojų gali pasirodyti jau girdėtas.

Bendra komisijos ir žiūrovų lentelė:

 1. Greta Zazza – 12 balų
 2. Gytis Ivanauskas-Lolita Zero – 10 balų
 3. „Fusedmarc“ – 8 balai
 4. Vidas Bareikis ir Ieva Zasimauskaitė – 7 balai
 5. Gražvydas – 6 balai
 6. Milda Martinkėnaitė ir Saulenė Chlevickaitė – 5 balai
 7. „Strėlės“ – 4 balai
 8. Marius Petrauskas – 3 balai
 9. Vilija Matačiūnaitė – 2 balai
 10. Erika Astrauskaitė – 1 balas
 11. Virgis Valuntonis – 0
 12. Dovydas Petrošius – 0
 13. HIT – 0
Trečiojoje „Eurovizijos“ atrankos laidoje – 13 pasirodymų (99 nuotr.)
+93

Skaitykite daugiau