„Eurovizijos“ atranka įsibėgėja: prie komisijos prisijungus Beatai Nicholson – kuriozas

Beata Nicholson / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-23 19:52
Antradienio vakarą LRT Didžiojoje studijoje virė aistros – čia buvo filmuojama trečioji „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laida. Laidoje, kurios įrašas bus parodytas šeštadienį, netrūko dalyviams nei pagyrų, nei negailestingos kritikos.

Trečiojoje „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laidoje pasirodė 12 atlikėjų ir grupių: Vidas Bareikis, Donata Virbilaitė, Agnė Michalenkovaitė, GeraiGerai ir Silvija Pankūnaitė, ELEY, E.G.O., Živilė Gedvilaitė, Evelina Jocytė, Valdas Lacko, Milda Martinkėnaitė, Gabrielius Vagelis ir Greta Zazza. Deja, iš jų tik pusei pavyks pereiti į kitą konkurso etapą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Šįkart vertinimo komisijos kėdėse įsitaisė televizijos laidų vedėja Beata Nicholson, dainininkė Giedrė Kilčiauskienė, dukart didžiojoje „Eurovizijoje“ dalyvavęs muzikantas Viktoras Diawara ir „Lietuvos ryto“ muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys.

Atrankos vedėjų vaidmuo šiemet patikėtas Ugnei Skonsmanaitei ir Mantui Stonkui.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pirmasis „Eurovizijos“ atrankos scenoje pasirodė Vidas Bareikis su savo kūrybos daina „Pusvalanduko“. Vakarėlį ant scenos surengęs Vidas išjudino visą salę. O kaip jo pasirodymą įvertino komisijos nariai?

„Manau, kad nepritrūko Vidui pusvalanduko. Šis pasirodymas man labai patiko, nes pamačiau visus mus šiuolaikinius žmones, kurie bando suspėti tarp visų darbų“, – gyrė atlikėją B.Nicholson, tik išreiškė abejones, ar pasaulis supras, ką Vidas nori pasakyti.

Tokių pat abejonių turėjo ir R.Zilnys. Vis dėlto jis negailėjo komplimentų Vidui: „Vidas yra žmogus-šventė, kuris sugeba visiems pakelti nuotaiką ir turi kalną idėjų. Jis žmogus, kuris atidavė savo mašiną vienam gerbėjui. Aš visiškai neabejoju, kad Vidas sugeba sugalvoti ką nors įdomaus. Vaizdas, mano nuomone, buvo geriausias visoje šių metų „Eurovizijos“ atrankoje.“

Antruoju numeriu pasirodė muzikiniuose televizijos projektuose išgarsėjusi Donata Virbilaitė. Ji į „Euroviziją“ veržiasi su daina „Powerful“.

„Man atrodo, kad yra pasirinktas saugus variantas ir saugiai sudainuotas. Aš mėgėja aštresnių variantų, vaikščiojimų ant ribos. Norėtųsi, kad su savo duotybėmis galingo balso pareikalautum iš dainos ir atlikimo dar daugiau galios“, – sakė Giedrė.

„Lygtai galios ir energijos buvo ant scenos, bet sutikčiau, kad daina saugi. Tai gana „eurovizinė“ daina ir tokių dainų „Eurovizijoje“ daug yra, tad reikia labai išsiskirti. Sakyčiau, kad gera melodija, bet jėgos dar trūko“, – antrino Viktoras.

Atrankos vedėjas M.Stonkus juokais pasiteiravo Donatos – gal galios trūksta, nes ji, emigrantė, per daug atitrūko nuo Lietuvos? „Galimas variantas. Arba per didelį užpakalį užsiauginau“, – kvatojosi Donata.

Tuo tarpu Agnė Michalenkovaitė pristatė dainą „Going On“. Į sceną mergina lipo sirgdama bronchitu, tačiau tai jai nesutrukdė puikiai pasirodyti.

„Man labai patiko ši daina, bet atleiskite, aš pirmą kartą matau Agnę...“ – sakinio B.Nicholson taip ir neužbaigė, nes ją pertraukė pati Agnė.

„Jūsų laida prasideda su mano balsu“, – pastebėjo Agnė ir paniūniavo B.Nicholson kulinarinės laidos melodiją.

„Tai yra nuostabu. Tai yra stebuklas, – juokėsi Beata Nicholson ir patikino, kad prodiuseriai surado muziką jos laidai. – Noriu pasakyti, kad niekada nemačiau jūsų scenoje, bet pagalvojau: kokia talentinga jauna mergina!“

Kaip sekėsi kitiems atlikėjams? Tai pamatysite šeštadienio vakarą, per LRT.

Šiemet nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvauja 49 atlikėjai ir grupės. Atrankos finalas vyks kovo 11 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. Per kelių valandų trukmės finalą šalis išrinks geriausią dainą, atstovausiančią Lietuvai tarptautiniame „Eurovizijos“ dainų konkurse, kuris vyks 2018 m. gegužės 8 – 12d. Lisabonoje (Portugalija).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai