„Eurovizijos“ aistros verda: Ruslanas Kirilkinas kritikuoja duetą, Neringa Šiaudikytė piktinasi dėl Rusijos

Lietuvos atstovai Vaidas Baumila ir Monika Linkytė / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-24 18:07
Šeštadienio vakarą Vienoje nuskambėjęs didysis „Eurovizijos“ dainų konkursas nepaliko abejingų žiūrovų – kas rinko savo favoritus, kas laukė savo šalies atstovų, o kas tiesiog klausėsi muzikos. Nors mūsų šalies atstovai Vaidas Baumila ir Monika Linkytė pasirodymui atidavė visas jėgas, ne visi jiems nori ištarti ačiū, netgi atvirkščiai – turi ką sukritikuoti. Nemažiau diskusijų kelia ir tai, kad Lietuva neskyrė nė vieno balo lydere laikytai Rusijos atstovei Polinai.

M.Linkytė ir V.Baumila „Eurovizijoje“ užėmė 18-ą vietą, o jau sekmadienio popietę parskrido į Vilnių. Po daug aistrų sukėlusio dainų konkurso sekmadienį socialiniai tinklai plyšta nuo pasisakymų šia tema. Antai atlikėjas Ruslanas Kirilkinas teigia, kad lietuvių pasirodymas jam nepadarė įspūdžio.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Man nepatiko lietuvių pasirodymas ir pasistengsiu paaiškinti, kodėl. 1 – daina visiškai neįsimenanti. 2 –  du jauni žmonės, tačiau visiškai netransliuojantys – kalbu apie energetiką ir charizmą. 3 – sprendimas paskleisti žinutę už lygias žmonių teises visiems kartu pasibučiuojant bent jau man pasirodė ganėtinai primityviai... O dabar Švedija: viskas buvo labai subtilu, gražu, ištransliuota. Be galo gražus žmogus, talentingas, kuris įžengė į sceną kartu su žinute, kurią ir ištransliavo, žinute, kuri pasiekė daugelį mūsų, žinute, kuri jam atnešė šlovę. Daina bus grojama šios vasaros sezonu 100 procentų!“ – socialiniame tinkle pasisakė R.Kirilkinas.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Eurovizijos“ finale Švedija nugalėjo Rusiją, Lietuva tarp 27 šalių liko 18-a

Tuo tarpu grupės „Naujos pupytės“ atlikėja Neringa Šiaudikytė sveikino Moniką ir Vaidą gerai pasirodžius, tačiau išreiškė nepasitenkinimą dėl balsavimo – Rusijos atstovei Polinai Lietuva neskyrė nė vieno balo.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Vėl įžeistas lietuvaičių EGO... Svajuko dramblionės neišsipildė tai dabar taip visiems skaudu, kad šakės,  facebook'as merdėja liūdnuose, piktuose pasisakymuose. Kiekvienais metais tikimasi kažkokių stebuklų. Džiaukimės, kad buvo gražus pasirodymas, Vaidas ir Monika yra šaunuoliai! Sveikinimai jiems! Patekome į finalą ir savo pasiekėme. Nieks neprisimena antrų, trečių, dvyliktu, dvidešimtų atlikėjų finalinėje lentelėje, tai koks skirtumas antri ar aštuoniolikti???? „Eurovizijoje“ yra tik pirma vieta, jei nėra pirmos tai kam įdomi antra???? O šiaip tikrai nesu Rusijos popmuzikos mylėtoja, bet neskirti balo tokiai talentingai merginai? Puiki daina, gražus balsas... Matyt, negalim perlipt per save (šypsosi) ir čia visai ne apie padlaižiavimą... Patys žaidžiame politinius žaidimus ir paskui stebimės balsais. Nėra ko pykti, nes patys neatsiliekame nuo bandos (šypsosi), o laimėtojas buvo aiškus... Mano akimis ryškiausias, profesionaliausias pasirodymas. Viskas, ko reikia, geras reginys ir šiurpuliukai, bėgantys per kūną. Man labai patiko! Bet kokiu atveju sveikinimai Lietuvos atstovams! Komentatoriai prašom išgerti valerijono!“ – socialiniame tinkle rašė N.Šiaudikytė.

TV projektų dalyvė ir fotomodelis Jolanta Leonavičiūtė taip pat piktinosi, kad Rusijos atstovei mūsų šalis neskyrė balų. „Polinai Gagarinai nei vieno balso iš Lietuvos?... Nuvylė tauta... Eilinį kartą. Jos daina nuostabi, balsas kažkas pasakiško. Ir vėl suveikė kitoks vertinimo faktorius. Gal nepainiokit politikos, o balsuokit už žmogų ir jo talentą“, – sakė ji.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Taškų iš Lietuvos negavusią Rusiją žiūrovai „Eurovizijoje“ palaikė, komisija – smukdė

Tuo tarpu renginių vedėjas, režisierius ir prodiuseris Gediminas Jaunius neabejojo, kad Lietuvos atstovai „Eurovizijoje“ nuveikė išties didelį darbą – jis gyrė ne tik atlikėjus, bet ir pritariančiuosius vokalistus bei visą komandą.

„Monika ir Vaidas – yra geriausias iki šiol mūsų eksportas į Euroviziją. Štai kodėl: neabejotinai energetiški, puiki žinutė, kuri ištransliuota maksimaliai aiškiai ir pozityviai. Vaido įterpti šūksniai buvo vietoje ir laiku.Prailgintas bučinys ir jo kadruotė – puikiai.Visa šių talentingų žmonių komanda nusipelnė būti favoritų dešimtuke, o gal ir trejete. Po šio pasirodymo jų sėkme labai tikiu. Tą viltį sustiprina publikos arenoje reakcija. Juos pasitiko išskirtinai šiltai. Matosi, kad po pusfinalio papildomai padirbėta su vietine komanda, kad šou būtų geriau nufilmuota. Viskas pavyko maksimaliai gerai! Martynas Tyla, Romas Michailovskis, Neringa Zeleniūtė ir visa komanda, šis vakaras – jūsų profesionalumo ir atkaklumo triumfas. Atskiri komplimentai Vytautui Bikui už puikų kūrinį. Nereikėjo jokių užsienio kompozitorių – viskas pagaminta Lietuvoje (šypsosi) Labai džiaugiuosi, kad šioje scenoje su Monika yra ir Dainotas Varnas, Rūta Žibaitytė, Jurijus Veklenko. Jūs esate projekto „Lietuvos balsas“ pasididžiavimas. Linkėjimai jums visiems“, – sakė G.Jaunius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Iš Vienos parskridę Vaidas Baumila ir Monika Linkytė oro uoste pradėjo naują „Eurovizijos“ tradiciją

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai