„Eurovizijoje“ sužibėję „Go_A“ sugrįžta į Lietuvą: trankus šou darkart sudrebins Vilnių

Ukrainos grupė „Go_A“
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Meilės dienos proga Menų Fabrikas „Loftas“ organizuoja ypatingą šventę. Šįmet į svečius pasikvietė 2021-ųjų metų „Eurovizijos“ dalyvius, lietuvių širdis užkariavusius ukrainiečius „Go_A“, kurie Vilniuje jau vasario 14 dieną surengs išskirtinį ir dar nematytą pasirodymą.

Pernai vasarą grupė „Go_A“ padėkojo Lietuvai už aukštą įvertinimą „Eurovizijoje“ ir savo pirmąjį užsienio koncertą po dainų konkurso surengė Vilniaus Vingio parke. Tuomet į ukrainiečių pasirodymą susirinko net keli tūkstančiai melomanų. Po nuostabaus ir įspūdingo pasirodymo grupė sulaukė daugybės prašymų grįžti į Lietuvą, kuriems ukrainiečiai neatsispyrė ir vėl. Trankus „Go_A“ šou dar kartą sudrebins Vilnių.

„Go_A“ yra grupė, kuri šiuolaikiškai iš naujo interpretuoja ukrainiečių folklorą, kombinuotą su elektronine muzika. Grupės istorija prasidėjo 2012 metais, kai prodiuseris Taras Shevchenko susipažino su etno dainininke Kateryna Pavlenko. Įrašę keletą dainų, jie suprato, kad ukrainiečių folkloras ir elektroninė muzika puikiai dera, energiją ir emocijas sujungiantys į patrauklų mišinį. Grupės augimas įgavo pagreitį, kuomet 2021 metų gegužę „Go_A“ užlipo ant dainų konkurso „Eurovizija“ scenos, su daina „SHUM“.

Grupės „Go_A“ pasirodymas „Eurovizijoje“:  

Šiuo pasirodymu buvo nustebinta ne tik visa Europa, lietuviai šiai grupei „Eurovizijos“ konkurse skyrė didžiausią sumą balsų. Po šio pasirodymo „SHUM“ tapo pasauline „Spotify“ tendencija, užkariavusia daugumos Europos topų viršūnes, užėmė 2 vietą „Spotify Viral USA“, o „Spotify Viral Worldwide“ – 1. „SHUM“ taip pat tapo pirmąja Ukrainos daina, patekusia į „Billboard Top 200“ topą.

Ukrainos atstovų pasirodymas „Eurovizijoje“ melomanams didžiulį įspūdį paliko ir vaizdu. Pernai vasarą vykusiuose „Vision Music Awards“ apdovanojimuose būtent šis „Go_A“ pasirodymas triumfavo „Įsimintiniausios inscenizacijos“ bei „Geriausios scenos butaforijos“ kategorijose.

Akimirka iš „Go_A“ koncerto „Vilnius ORE“ / Arno Mažylio nuotr.

Elektro-folk muzikos atstovai prasitarė, kad jiems labai patinka lietuviška auditorija bei koncertuose susirenkanti publika, todėl į Lietuvą grįžta su didžiausiu džiaugsmu. Šį kartą unikalieji ukrainiečiai žada specialų ir dar neregėtą pasirodymą. Vasario 14 dieną Menų Fabrike „Loftas“, pirmąkart šiemet vykstantis pasirodymas bus kupinas įspūdžių, pažįstamos ir mylimos bei dar negirdėtos ir naujos kūrybos. 

Koncerto rengėjai pabrėžia jog renginio metu bus laikomasi visų NVSC nustatytų reikalavimų. Prie įėjimo bus tikrinamas Galimybių Paso galiojimas bei lankytojų dėvimos apsauginės veido kaukės.

Pirmuosius, išankstinius ir pigiausius bilietus į koncertą melomanai galės įsigyti nuo sausio 26-osios dienos, 10 valandos ryto. Bilietus platina Paysera.

„Go_A“ koncertas Vilniuje (55 nuotr.)
+49
Skaitykite daugiau