„Eurovizijoje“ komisijos balų pritrūkęs P. Šinkūnas: „Mus išmetė kaip muses iš barščių“

Paulius Šinkūnas/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr. / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-21 14:24
Sausio 18-ąją per nacionalinę atranką į „Euroviziją“ pakankamai komisijos palaikymo nesulaukęs Paulius Šinkūnas su grupe „Twosome“ pareiškė, kad toks verdiktas grupės netenkina ir kitais metais žiūrovai juos vėl išgirs. „Dalyvausime ir vėl. Darysime taip, kad būtų gerai ir vertintojams studijoje“, – sako choreografas.

Grupei šeštadienį atlikus dainą „Playa“ ir susumavus bendrus žiūrovų bei komisijos narių balsus, jie liko 8-oje vietoje. Toks rezultatas labai nuvylė vaikinus, tačiau jau kitą dieną, pasitarę tarpusavyje, jie nusprendė, kad savo jėgas išbandys ir vėl.

„Mus išmetė kaip muses iš barščių, bet vis tikime, kad Lietuva turėtų siųsti atlikėjus, kurie geriausiai perteiktų šalies nuotaiką ir muzikinį pojūtį. Grupės daromi dalykai patinka žmonėms, todėl reikia tęsti tai, ką pradėjome. Žinoma, sutinkame su nuomone, kad gal kiek per prasta mūsų daina buvo. Vienaip ar kitaip, neatsisakome idėjos, kad humoras gali užkariauti didžiosios „Eurovizijos“ sceną.“

Nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ 2-osios laidos filmavimas/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ 2-osios laidos filmavimas/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Paulius Šinkūnas atvirauja, kad kitą kartą su jais pasirodys ir puikiai dainuojančios damos. O dainą grupė pristatys iš karto, kai tik bus galima. 

„Vos tik baigiasi viena „Eurovizija“, mes jau ruošiamės kitai. Mūsų kolektyvas egzistuoja tik dėl šio konkurso, juk neturime kitų, užklasinių veiklų, nekoncertuojame, dainų esame sukūrę tik tiek, kiek kartų dalyvavome „Eurovizijos“ atrankose. Pastaruoju metu mūsų ansamblis pasidarė populiarus tarp jaunimo – 12-14 metų paauglių. Kažkodėl tik ši amžiaus grupė geba įžvelgti „Twosome“ dainose rodomą humorą, daugiau – niekas. Šiuo metu esame tokiame apmąstymų rutulyje, ką mums toliau su tuo daryti“, – prieš pasirodymą nacionalinėje atrankoje į „Euroviziją“ sakė Paulius. 

„Naujausiame pasirodyme bus kažkas iškirtinio: vienakojis robotas, vargonai ar baseinas“, – juokiasi P. Šinkūnas.

Naujausi straipsniai