„Eurovizijoje“ išgarsėjęs švedas Mansas Zelmerlowas vedė savo mylimąją

Mansas Zelmerlowas ir Ciara Janson bei judviejų vaikai / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-09 10:31
Švedas Mansas Zelmerlowas (33) su britų aktore Ciara Janson (32) pirmosiomis rudens dienomis sumainė aukso žiedus. Rugsėjo penktąją pora iškėlė pasakiškas vestuves. Šventė vyko Kroatijoje.

2015-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtojas džiugiomis šeimos naujienomis pasidalijo socialiniuose tinkluose. Čia vyras įkėlė romantišką vaizdo įrašą, įamžinusį gražiausias dienos akimirkas.

„Tai nutiko. Vedžiau savo sielos draugę Ciarą Janson Zelmerlow magiškos nakties metu, stebint geriausių draugų būriui ir šeimai. Negalėtume būti laimingesnis ir vis dar negalime tuo patikėti“, – rašė Mansas.

Mansas ir Ciara susitikinėti pradėjo 2016-aisiais, o jau 2017-aisiais pora paskelbė apie sužadėtuves. Pora 2018-aisiais susilaukė sūnaus Alberto. Serialo „Hollyoaks“ žvaigždei Ciarai tai jau ne pirmas vaikas. Ji iš ankstesnių santykių turi sūnų, kurį juodu su Mansu, augina kartu.

Žmonės.lt primena, jog Mansas Petteris Albertas Zelmerlowas, žinomas tiesiog kaip Mansas Zelmerlowas, Švedijoje tapo žinomu daugiau nei prieš dešimtmetį, po to, kai draugo įkalbėtas sudalyvavo TV šou „Swedish Idol“. Solinė Maanso karjera prasidėjo 2007-aisiais, kai jis pirmąsyk pabandė laimę „Melodifestivalen“ – nacionalinėje švedų atrankoje į „Eurovoziją“.

Nors tąsyk vaikinas liko trečias, jo daina „Cara Mia“ tapo hitu Švedijoje. Netrukus M. Zelmerlowas įrašė debiutinį albumą „Stand By For...“, kuris pirmavo šalies muzikos topuose ir tapo platininiu. Šiandien žinomas ne tik kaip pop dainininkas, bet ir TV laidų vedėjas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai