„Eurovizijoje“ debiutuojanti Indrė Juodeikienė: „Išgirdusi šią dainą, iš karto patikėjau jos sėkme“

Indrė Juodeikienė/Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-17 13:55
Indrė Juodeikienė pristato dainą, su kuria dalyvaus „Eurovizijos“ atrankoje. Pirmą kartą „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje dalyvausianti atlikėja sako, jog tiki šios dainos sėkme.

„Išgirdusi šią dainą iš karto patikėjau jos sėkme. Lengva, šiuolaikiška, ir svarbiausia su žinute daina. Man visuomet buvo ir yra svarbu, kokią žinutę siunčia, ką norima pasakyti ir ištransliuoti žiūrovui su daina. Ši daina apie tai, kaip mergina įsimyli netinkamą vaikiną, tiki jo saldžiais žodžiais ir pažadais... Kad ir kaip protas sakytų ne, širdis į tai nereaguoja. Juk yra net sakoma – širdžiai neįsakysi. Manau situacija tikrai pažįstama ir ne vienai, o gal ir ne vienam tekę susidurti su tuo. Dainą sukūrė kompozitoriai iš Olandijos.

Šiuo metu Eurovizijos nuotaikomis ir darbais gyvenanti atlikėja pripažįsta, kad jai bus iššūkis, ne tik gerai sudainuoti šį kūrinį, bet dar ir pašokti. 

„Ši daina ne baladė, tad pastovėti per ją tikrai nepavyks. Kadangi nesu šokėja iš prigimties, tad darbo ir iššukių su judesiu buvo visokių. Džiaugiuosi, kad turiu puikią komandą, su kuria pavyko puikiai susidirbti, dabar belieka sulaukti, kada galėsime pasirodysi atrankoje.“

Atlikėjos Indrės pasirodymą galėsite išvysti paskutinėje nacionalinėje atrankoje. O dabar Indrė klausytojams pristato dainą, kurią galite išgirsti jau dabar.

Naujausi straipsniai