„Eurovizijai“ prilyginamame dainų konkurse triumfavo Neringa Šiaudikytė

Neringa Šiaudikytė / Kristida photography nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Noriu padėkoti savo vadovams Onutei ir Vytautui Žukams už tikėjimą, palaikymą ir darbą su manimi. Jų patarimai ir taiklus dainos parinkimas atvedė mus iki Grand prix. Negalėjau sulaikyti ašarų – atrodo, kad žingsnelis po žingsnelio einu svajones link. Pamažu mano muziką pradeda išgirsti pasaulis. Tikrai be galo džiugu dėl to”, – po triumfo „Eurovizijai" prilyginamame dainų konkurse „Carpathia Festival“, vykstančiame Lenkijoje, sakė jame pagrindinį apdovanojimą pelniusi Neringa Šiaudikytė.

Tradiciniame renginyje norą dalyvauti buvo pareiškę apie 200 dainininkų iš skirtingų šalių. Tačiau į finalą jų pateko tik dešimtadalis.

Neringa Šiaudikytė – konkurso Lenkijoje akimirkos / Asmeninio albumo nuotr.

„Šiemet nusprendėme dalyvauti su mano paskutiniu singlu „All over”, kurį įrašinėjau Los Andžele”, – pasakojo atlikėja.

„Carpathia Festival“, pasak N. Šiaudikytės, privaloma dainą atlikti kartu su pritarančiais muzikantais.

„Tai suaugusių ir profesionalių muzikantų konkursas. Tiesa sakant, nežinojau ko tikėtis. Nežinojau kaip gyvas bandas atliks šį kūrinį. Per repeticiją pirmą kartą išgirdus, man rezultatas patiko labiau nei pats dainos originalas”, – neslėpė nugalėtoja.

Anot pašnekovės, laimėti ši konkursą jai atrodė beveik neįmanoma, nes teigiamas rezultatas būtų panašios reikšmės, kaip Lietuvai laimėti Euroviziją.

„Vien todėl, kad niekas jame nedainuoja „koverių” – visi atlieka savo dainas. Tad, pirmą kartą dainuoti nežinomą dainą ir dar taip, kad ji liktų nepamiršta, buvo ką veikti. Džiaugiuosi, jog daina patiko, ypač jos atlikimas. Buvau nustebusi, jog repeticijų aikštėje buvę klausytojai vėliau priėjo ir sveikino su nuostabiu kūriniu”, – prisiminė N. Šiaudikytė.

Beje, Lenkijoje jos daina „All over” yra Top30 Rzesow miesto radijuje.

„Negaliu patikėti, jog parvežame į Lietuvą Grand Prix. Man šis titulas labai daug reiškia. Be nežinia kiek kilogramų sveriančios statulėlės Grand Prix piniginis prizas 15 tūkstančių zlotų (daugiau nei 3000 eurų, – red.) taip pat atiteko man”, – sakė dainininkė.

Taip pat kitais metais konkurse ji dalyvaus svečio teisėmis ir pristatys pusės valandos solinę programa.

Neringa Šiaudikytė – konkurso Lenkijoje akimirkos (12 nuotr.)
+6

Skaitykite daugiau