„Eurovizija 2018“: Ukraina į konkursą siunčia „X Faktoriaus“ nugalėtoją

Mélovin / „Facebook“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-28 07:06
Ukraina jau turi atstovą tarptautiniam dainų konkursui „Eurovizija“. Į Lisaboną ukrainiečiai siunčia dainininką Mélovin su daina „Under The Ladder“. Po slapyvardžiu slepiasi dvidešimtmetis Konstantinas Bočiarovas.

Iš Odesos kilusio Mélovin žvaigždė pramogų pasaulyje sužibo 2015-aisiais, kai jis išplėšė pergalę televizijos projekte „X Faktorius“. Iš karto po laimėjimo jis pradėjo dirbti prie savo debiutinio albumo „Face To Face“, kuris klausytojus pasiekė praėjusiais metais.

2017-aisiais Mélovin ne tik išleido albumą, bet ir išbandė savo jėgas „Eurovizijos“ atrankoje. Tuomet vaikinas su daina „Wonder“ liko trečias.

Pergalę šiemet jam atnešė paties parašyta daina „Under The Ladder“. Joje kalbama apie nesėkmes, kurias žmonės patiria pakeliui į sėkmę.

UA:PBC nuotr.
UA:PBC nuotr.

Ukrainos atstovas Mélovin su daina „Under The Ladder“ pasirodys antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, vyksiančiame gegužės 10-ąją.

„Eurovizija 2018“ rengiama Lisabonoje. Pirmasis pusfinalis – gegužės 8-ąją, o antrasis pusfinalis – gegužės 10-ąją (jame šou surengs ir Lietuvos atstovas). Didysis „Eurovizijos“ finalas numatytas gegužės 12 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai