„Eurovizija 2018“: švedai ir vėl pranoko patys save?

Benjaminas Ingrosso / „Facebook“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-12 13:15
Sekmadienį Lietuva tarė verdiktą – į „Euroviziją“ vyks Ieva Zasimauskaitė su daina „When We're Old“. Tuo tarpu švedai savo atstovą rinkosi diena anksčiau. Švedija į konkursą siunčia dvidešimtmetį Benjaminą Ingrosso su daina „Dance You Off“.

Populiariosios muzikos kalve laikoma Švedija ir šįkart nenuvylė melomanų. Apkerėtų Benjamino ir jo pasirodymo netrūksta ne tik Švedijoje, bet ir Lietuvoje. Ne viena lietuvių muzikos garsenybė jau išreiškė susižavėjimą Benjaminu. Išties, net nemėgstantys šokių muzikos turi pripažinti, kad vaikino pasirodymas – be priekaištų.

B.Ingrosso nepaliko šansų savo konkurentams konkurse „Melodifestivalen 2018“ – pirmą vietą jam skyrė tiek televizijos žiūrovai, tiek vertinimo komisija.

Muzika Benjaminą lydi nuo mažens. Jo tėtis Emilio Ingrosso anksčiau buvo žymus Švedijos šokėjas, o mama Pernilla Wahlgren pati ne kartą dalyvavo konkurse dėl galimybės važiuoti į „Euroviziją“.

Talento B.Ingrosso tikrai nebuvo pagailėta. Koncertuoti su savo mama Benjaminas pradėjo būdamas dešimties, o sulaukęs 16-os laimėjo televizijos šokių projektą „Let's Dance“.

Savo jėgas konkurse „Melodifestivalen“ Benjaminas išsibandė dar pernai su daina „Good Lovin“. Tuomet Benjaminas liko penktas, o į „Euroviziją“ vyko Robinas Bengtssonas.

B.Ingrosso su daina „Dance You Off“ pasirodys antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, vyksiančiame gegužės 10 dieną. Lietuvos atstovė I.Zasimauskaitė su daina „When We're Old“ pasirodys pirmajame pusfinalyje gegužės 8 dieną. Didysis finalas vyks gegužės 12 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai