„Eurovizija 2018“: Azerbaidžano atstovė Aisel meta visus kozirius

Aisel / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-09 12:30
Azerbaidžanas į tarptautinį dainų konkursą „Eurovizija“ siunčia dainininkę Aisel (29). Dainininkų šeimoje užaugusi žvaigždė Lisabonoje atliks dainą „X My Heart“.

Azerbaidžaniečių kalba Aisel reiškia kelią į Mėnulį. Dainininkė jaučiasi jį jau įveikusi – juk būtent ji laimėjo nacionalinę „Eurovizijos“ atranką. Jos konkursinę dainą „X My Heart“ parašė graikas Dimitris Kontopoulos ir švedė Sandra Bjurman. Pati daina buvo įrašyta Londone.

„Ši daina tapo mano favorite vos tik ją išgirdau. Ji turi jėgos, dėl kurios mėgavausi kiekviena sekunde studijoje. Jaučiu glaudų ryšį su dainos tekstu, nes pasitikėjimas savimi padėjo man įveikti gyvenimo sunkumus. Tokią žinutę aš ir noriu nusiųsti: tikėjimas savimi gali paversti jus stipresniais už patrankos sviedinį“, – sakė Aisel.

Jos pasirodymu „Eurovizijoje“ rūpinasi režisierius Fokas Evangelinos. Didžiausi „Eurovizijos“ gerbėjai turėtų pažinoti jo darbus – Fokas rengė pergalingus graikės Helenos Paparizou (2005) ir Dimo Bilano (2008) pasirodymus.

Aisel su daina „X My Heart“ pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, vyksiančiame gegužės 8 dieną. Tame pačiame pusfinalyje dalyvaus ir Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė su daina „When We're Old“. Didysis „Eurovizijos“ finalas vyks gegužės 12 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai