„Eurovizija 2018“: Albanijai atstovaus „Deep Purple“ apšildęs atlikėjas

Eugentas Bushpepa / „Facebook“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Tarptautiniame dainų konkurse „Eurovizija“ Albanijai šiemet atstovaus Eugentas Bushpepa (34), kuris Europai pristatys dainą „Mall“.

Eugentas Bushpepa užsiima pačia įvairiausia veikla: jis ir meno mylėtojas, ir kovotojas už žmogaus teises. Vis dėlto nuo šešerių dainuojančio albano didžiausia aistra – muzika. „Tai mano religija“, – sako Eugentas Bushpepa.

Jo žvaigždė įsižiebė 2006-aisiais, kai pradėjo filmuotis televizijos laidoje „Top Show“. 2008 ir 2011 metais jis pelnė geriausio vyro dainininko apdovanojimą, o 2015-aisiais jam buvo įteiktas specialus garbės apdovanojimas. Kartu su grupe Eugentas Bushpepa apšildė tokias pasaulinio garso roko grupes kaip „Deep Purple“ ir „Overkill“.

Kelialapį į „Euroviziją“ Eugentas Bushpepa laimėjo su savo kūrybos daina „Mall“. Nacionalinės atrankos metu atlikėjus ir jų dainas vertino tik profesionalų komisija.

Albanijos atstovas Eugentas Bushpepa su daina „Mall“ pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, vyksiančiame gegužės 8 dieną. Tame pačiame pusfinalyje dalyvaus ir Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė su daina „When We're Old“. Didysis „Eurovizijos“ finalas vyks gegužės 12 dieną.

Skaitykite daugiau