Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Eurovizija 2017“: Austrijos atstovas Nathanas Trentas dainas kurti pradėjo 11 metų

Nathanas Trentas
Nathanas Trentas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šių metų „Eurovizijos“ konkurse Austriją atstovauja dainininkas ir dainų autorius Nathanas Trentas (25). Jis atliks savo paties parašytą dainą „Running On Air“.

Nathanas užaugo italės ir austro šeimoje, todėl jis laisvai kalba tiek itališkai, tiek vokiškai. Būdamas trejų Nathanas pradėjo lankyti smuiko ir pianino pamokas. Sulaukęs 11-os jis pradėjo pats rašyti dainas.

Talentų ieškotojai iš Austrijos transliuotojo ORF atrado Nathano debiutinę dainą „Like It Is“. Jie susisiekė su Nathanu, o kai šis pristatė eurovizinės dainos testinę versiją, paskelbė jį Austrijos atstovu „Eurovizijoje“.

Kaip Nathanas pasiruošia šou? „Likus trisdešimt minučių iki pasirodymo aš darau jogą. Taip nusiraminu. Gana neįprastai apšildau balsą ir išgeriu du buteliukus gazuoto vandens prieš pat išeidamas į sceną.“

Nathanas su daina „Running On Air“ pasirodys antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje.

Žmonės.lt primena, kad šių metų „Eurovizijos“ konkursas vyks Kijeve. Pirmasis pusfinalis numatytas gegužės 9 d., antrasis – gegužės 11 d., o didysis finalas – gegužės 13 d. Lietuvos atstovai „Fusedmarc“ pasirodys antrojo pusfinalio antrojoje dalyje.

Nathano Trento daina „Running On Air“:

VIDEO: Nathan Trent - Running On Air (Austria) Eurovision 2017 - Official Music Video
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt