„Eurovizija 2017“: grupė „Naviband“ padarys tai, ko neišdrįso kiti baltarusiai

„Naviband“ / „Facebook“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-26 18:20
Šių metų „Eurovizijos“ konkurse Baltarusiją atstovauja muzikos grupė „Naviband“ su daina „Гісторыя майго жыцця“ (liet. „Mano gyvenimo istorija“). Duetą sudaro dainininkė Ksenija Žuk (25) ir žurnalistas, profesionalus gitaristas bei pianistas Artiomas Lukjanenko (24).

Grupė „Naviband“ susikūrė 2013-aisiais, o jau 2014-aisiais jų kūrinys „Абдымi мяне“ Baltarusijos muzikos apdovanojimuose buvo paskelbtas geriausia metų daina.

Duetas jau yra išleidęs tris muzikinius albumus, rengė koncertus Centrinėje ir Rytų Europoje. 2016 metais „Naviband“ sukūrė himną Baltarusijos nacionalinei futbolo rinktinei.

Į „Euroviziją“ grupė pateko laimėjusi nacionalinę atranką. Jų daina – pirma eurovizinė Baltarusijos daina, atliekama baltarusiškai. Tokiu būdu „Naviband“ švenčia – šiemet baltarusių tautai sukanka 800 metų.

„Naviband“ su daina „Гісторыя майго жыцця“ pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje.

Žmonės.lt primena, kad šių metų „Eurovizijos“ konkursas vyks Kijeve. Pirmasis pusfinalis numatytas gegužės 9 d., antrasis – gegužės 11 d., o didysis finalas – gegužės 13 d. Lietuvos atstovai „Fusedmarc“ pasirodys antrojo pusfinalio antrojoje dalyje.

„Naviband“ daina „Гісторыя майго жыцця“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai