„Eurovizija 2017“: favorite laikomos Belgijos daina buvo parašyta išgalvota kalba

Blanche / www.blanche-music.be nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-28 21:57
Dainų konkurse „Eurovizija“ Belgiją atstovaus išskirtinio tembro dainininkė Blanche (tikrasis vardas Ellie Delvaux). Ji Kijeve atliks dainą „City Lights“.

Belgijos eurovizinė daina – šūvis tiesiai į dešimtuką. Moderni dainos struktūra žavi alternatyviosios muzikos gerbėjus. Nepaisant to, „City Lights“ yra popmuzikos kūrinys, todėl patinka ir plačiosioms masėms. Dėl šios priežasties dauguma tinklaraštininkų prognozuoja Blanche sėkmę „Eurovizijos“ konkurse.

„City Lights“ nebuvo sukurta specialiai „Eurovizijai“. Pierre Dumoulin pirmiausiai ją sukūrė kaip lengvą fono dainą.

„Kai pristatėme dainą komisijai, buvome įsitikinę, kad jos komisija nepasirinks, nes ir kiti puikūs atlikėjai atsiuntė savo eurovizines dainas. Žodžiai city (liet. miestas) ir lights (liet. šviesos) iš tiesų buvo vieninteliai angliški žodžiai, kuriuos aš dainavau pirminėje dainos versijoje. Pirmiausiai ji buvo parašyta išgalvota kalba“, – sakė 17-metė Blanche.

Belgijos atstovė Blanche pasirodys pirmajame pusfinalyje.

Žmonės.lt primena, kad šių metų „Eurovizijos“ konkursas vyks Kijeve. Pirmasis pusfinalis numatytas gegužės 9 d., antrasis – gegužės 11 d., o didysis finalas – gegužės 13 d. Lietuvos atstovai „Fusedmarc“ pasirodys antrojo pusfinalio antrojoje dalyje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai