„Eurovizija 2017“: charizmatiškasis italas pasirodys kartu su gorila

„Eurovizijos“ raudonas kilimas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šių metų „Eurovizijoje“ Italijai atstovauja charizmatiškasis dainininkas Francesco Gabbani su greitai įsimenančia daina „Occidentali‘s Karma“. Italas jau laikomas konkurso favoritu – jo vaizdo įrašą peržiūrėjo jau daugiau nei 110 mln. „YouTube“ vartotojų.

Interneto sensacija Francesco tapo ne tik dėl nuotaikingos dainos melodijos. Smagus jo šou akcentas – šokanti gorila. Nepaisant to, „Occidentali‘s Karma“ nėra tik smagi dainuška. Savo kūriniu D. Gabbani pašiepia šiuolaikinę Vakarų kultūrą, asmenukes, priklausomybę nuo interneto.

„Tai daina, kuri paveikia skirtingais aspektais. Ji peržengia ribas. Skirtingos kultūros ir šalys mėgsta ją. Ji paveikia visų amžiaus grupių žmones. Ji sujungia muzikos mylėtojus ir, tikiuosi, dauguma iš jų pamąstys apie dainos tekstą. Kalbant apie gorilą, ji – laiminga. Jai patinka scena“, – sakė Francesco.

Italija yra „Eurovizijos“ rėmėja, todėl Francesco Gabbani su daina „Occidentali's Karma“ nedalyvavo pusfinalyje ir iš karto keliavo į finalą. Šeštadienį vyksiančiame finale Italijos numeris – 09.

„Eurovizijos“ finale pasirodys 26 šalys. Lietuvos tarp jų nebus – „Fusedmarc“ iškrito iš konkurso po antrojo pusfinalio.

Skaitykite daugiau