„Eurovizija 2017“: Australijos atstovas – „X Faktorių“ laimėjęs septyniolikmetis

Isaiah
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-20 10:42
Didžioji „Eurovizijos“ entuziastė Australija dainų konkursui delegavo septyniolikmetį Isaiah. Jis konkurse atliks dainą „Don't Come Easy“.

„Esu kilęs iš didelės šeimos – turiu 11 brolių ir sesių. Esu labai sportiškas ir geras bėgikas. Taip pat mėgstu kraują stingdančias pramogas – negaliu sulaukti šuolio su parašiutu!“ – taip save pristato pats Isaiah.

Vaikinas užaugo mažame Moamos miestelyje – jame vos 5 tūkst. gyventojų. Patys miestelėnai nesitikėjo, kad kas nors iš jų galėtų tapti superžvaigžde. Užtat Isaiah paslapčia svajojo apie tai. Ir jam pasisekė! Vos per dvejus metus paauglys iš eilinio mažo miestelio dainininko virto vienu perspektyviausių Australijos dainininkų.

Isaiah laimėjo Australijos „X Faktorių“, surengė koncertų turą po Australiją, o jo singlas „It's Gotta Be You“ pakliuvo į viso pasaulio radijo topus. Tokių laimėjimų Isaiah pasiekė nė nesulaukęs pilnametystės.

Įdomu tai, kad Isaiah yra kilęs iš aborigenų – jo tėvai, seneliai ir protėviai gyveno Australijoje per amžius. Isaiah iki šiol nėra buvęs Europoje, o lėktuvu pirmą kartą skrido pernai. Tuomet iš Melburno į Sidnėjų jis skrido tam, kad galėtų dalyvauti „X Faktoriuje“.

Isaiah su daina „Don't Come Easy“ pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje.

Žmonės.lt primena, kad šių metų „Eurovizijos“ konkursas vyks Kijeve. Pirmasis pusfinalis numatytas gegužės 9 d., antrasis – gegužės 11 d., o didysis finalas – gegužės 13 d. Lietuvos atstovai „Fusedmarc“ pasirodys antrojo pusfinalio antrojoje dalyje.

Australijos atstovo Isaiah daina „Don't Come Easy“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai