Europos irklavimo čempionai Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas dėl kilnaus tikslo apnuogino treniruotus kūnus

Saulius Ritteris / Pixstudijos nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Europos irklavimo čempionai Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas antradienį leidosi į naują avantiūrą. Vyrai dalyvavo profesionalioje fotosesijoje, kurios tikslas – paraginti moteris birželio 28-ąją dalyvauti „AVON moterų bėgime“, skirtame palaikyti moteris kovoje su krūties vėžiu.

Pasaulio vicečempionas ir dabartinis Europos čempionas S.Ritteris mano, kad tokio pobūdžio fotosesija nėra paprastas puikavimasis. Tai kitoks būdas atkreipti dėmesį į skaudžias problemas.

„Žmogaus kūnas, o būtent apnuogintas, padeda parodyti, dėl ko reikia kovoti. Juk visi nori būti sveiki, sveikata yra didžiausias mūsų turtas. Tokios fotosesijos gali padėti kalbėti apie tai, su kokiomis svarbiomis ir aktualiomis problemomis susiduriame savo kasdieniame gyvenime,“ – sako S.Ritteris.

Į seksualiausių irkluotojų 10-tuką išrinktas S.Ritteris džiaugiasi, nes jam malonus kiekvienas įvertinimas. Tačiau savo kūnu jis rūpinasi ne dėl grožio, o dėl sveikatos ir geresnių rezultatų.

„Asmeniškai man sportas yra tarsi antidepresantas. Kai fiziškai gerai jautiesi, tada paprasčiau pradedi žiūrėti į problemas, psichologiškai lengviau ištverti. Skatinti sportuoti svarbu, nes sportas teikia naudingą malonumą kūnui ir sielai,“ – šypteli S.Ritteris.

Jo porininkas, Europos čempionas R.Maščinskas sako, kad reikia nuolatos motyvuoti žmones, kad jie neprarastų noro būti sveikesniais.

„Kai pritrūkstame noro, užsispyrimo ir motyvaciją gali atrasti kaimynystėje. Noras būti geresniu už kaimyną, draugą ar šeimos narį yra geriausias stimulas nemesti to, ką pradėjai. O moterims, tai ypač aktualu. Be to, sportuojančios moterys žavi kiekvieną“ – sako R.Maščinskas.

Pasak jo, svarbiausia nepasiduoti ir judėti pirmyn. Tokios fotosesijos gali būti puikus būdas motyvuoti žmones gyventi sveikiau ir aktyviau.

„Tokių fotosesijų pagalba žmonės pamato sveiką kūną, kokio trokšta. Tai skatina siekti geresnių rezultatų. Įvyksta pasistūmėjimas, nes žmonės pradeda domėtis, ką reikia daryti ir kaip to pasiekti. Sportuoti nebūtina dėl grožio, sportuoti reikia dėl sveikatos,“ – įsitikinęs R.Maščinskas.

Irkluotojai džiaugiasi, kad vis daugiau moterų jungiasi į tokius bėgimus. Čempionai žada ir toliau siekti aukštumų sporte. Nepasiduoti ir kovoti bet kokiose gyvenimo situacijose jie ragina ir moteris.

Registracija į „AVON moterų bėgimą“ tęsiasi. Dalyvės registracijos anketą gali rasti svetainėje  www.moterubegimas.lt

Rolandas Maščinskas / Pixstudija nuotr.
Skaitykite daugiau