Europą pakerėjusios Chanel koncertas vos nesibaigė tragedija: į užkulisius prasmuko vyras su ginklu

Ispanijos atstovė „Eurovizijoje'22“ Chanel / EBU nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Eurovizijoje“ sužibėjusi dainininkė Chanel Terrero Ispanijoje tapo pirmo ryškumo žvaigžde. Laimėtą trečią vietą ispanai nutarė atšvęsti griausmingai – surengė koncertą centrinėje Madrido aikštėje, kur pagal Chanel dainą „SloMo“ šoko būrys gerbėjų. Vis dėlto šis renginys vos nesibaigė tragedija.

Kaip skelbia portalas „Then 24“, gegužės 15-ąją Madrido centrinėje miesto aikštėje vykusio renginio metu buvo pastebėtas įtartinas vyras, kuris, kaip paaiškėjo, su savimi turėjo ginklą.

Kol kas neskelbiama, ar vyro turėtas ginklas buvo užtaisytas. 

Apie šį incidentą žiniasklaidai papasakojo kartu su Chanel koncerte dalyvavęs atlikėjas Nacho Campillo. Jis teigė, kad į atlikėjos persirengimo kambarį bandė prasmukti vyras, kurį sulaikė policijos pareigūnai. Tramdydami ginkluotą vyrą, jie jį paguldė ant žemės ir netrukus sulaikę išvežė. 

„Vyrą sulaikė gal kokie 20 pareigūnų. Išgirdau, kad tas vyras su savimi turėjo ginklą“, – kalbėjo N.Campillo ir pasidžiaugė, kad dėl greito policijos pareigūnų darbo tragedijos pavyko išvengti. 

Ispanijos atstovė „Eurovizijoje'22“ Chanel / EBU nuotr.

Spėjama, kad į užkulisius prasmukęs vyras norėjo susitikti su dainininke Chanel. Vis dėlto, laimei, Chanel persirengimo kambaryje tuo metu nebuvo – atlikėja scenoje savo dainomis džiugino milžinišką minią. 

Po kurio laiko į gąsdinančią situaciją sureagavo ir pati atlikėja. Ji ramino gerbėjus, ragindama nesijaudinti dėl jos saugumo. 

Skaitykite daugiau